Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


OGŁOSZENIA 
2018-05-18 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05.2018

1. Gazetki parafialne z bieżącymi informacjami wyłożone są na balaskach. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na naszą gazetkę.

2. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe:

 dzieci  od poniedziałku do piątku w Kościele gimnazjalnym po Mszy świętej o godz. 18.00,  młodzież i dorosłych codziennie w Bazylice o godz. 21.00.

Każdego modlimy się za mieszkańców naszej parafii według planu ulic, który umieszczony jest na tablicy ogłoszeń.

3. Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła,   w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w sobotę swoje święto mają nasze Matki

4. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodzież męską do udziału w weekendowym skupieniu „ Żyć Eucharystią ” w dniach 1-3 czerwca 2018 r., które ma służyć pomocą w rozeznaniu drogi życiowej. Zainteresowani zgłaszają się drogą mailową: seminarium@diecezja-pelplin.pl  lub telefonicznie: 58 536 17 62. Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą Pisma Świętego. Udział w weekendowym skupieniu jest bezpłatny.

4. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej w Pelplinie informuje o rekrutacji na rok akademicki 2018/2019.

Kandydaci, w tym tegoroczni maturzyści, winni do 9 lipca 2018 r. zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 16 64) i osobiście złożyć w rektoracie WSD w Pelplinie dokumenty. Alumni Pelplińskiego Seminarium są jednocześnie studentami Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W związku z tym kandydaci winni zarejestrować się do 9 lipca br. na stronie internetowej Uniwersytetu (www.umk.pl/kandydaci) i odbyć rozmowę kwalifikacyjną, która będzie miała miejsce 11  lipca 2018 r. o godz. 9.00 w budynku Wydziału Teologicznego przy ul. Gagarina 37 w Toruniu.

Szczegółowe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Bazyliki.

5. W piątek 8 czerwca 2018 - w Chojnicach odbędzie się XXI Przegląd piosenki religijnej ,, CREDO - 2018’’ pamięci św. Jana Pawła II i św. Jana Chrzciciela - patrona Chojnic, w ramach jubileuszu Bazyliki Mniejszej w Chojnicach. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież  (solistów, zespoły , schole), które zaprezentują piosenki religijne. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 3 czerwca na adres organizatora. Dokładne informacje i regulamin przeglądu na stronie: sp1chojnice.szkolnastrona.pl

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Włoch w terminie 16-23 sierpnia. Koszt to 2850 zł. Wszelkich informacji udziela ks. Marek Bogusz (tel. 728-461-105).

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla już zapisanych a ten wyjazd we wtorek (22.05) o godz. 18.00 w Bazylice.

7. Pożegnaliśmy do wieczności śp. Irenę Przytarską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie


wykonanie