Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


OGŁOSZENIA 
2018-07-21 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.07.2018

1. Aktualny numer naszej gazetki parafialnej jest wyłożony na balaskach. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na jej druk.

2. Spotkanie dla zainteresowanych Pieszą Pielgrzymką z Chojnic na Jasną Górę w dniach 31 lipca do 13 sierpnia odbędzie się  dziś w salce parafialnej przy Bazylice o godz. 14.45. Spotkania przeprowadzi przewodnik grupy ks. Krzysztof Piątkiewicz.

3. Zapraszamy do udziału w diecezjalnej pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę w dniach od 7 do 13 sierpnia. W tym roku po raz pierwszy organizujemy grupę pielgrzymów z Chojnic.
Informacje i zapisy u ks. Damiana lub pana Piotra Czapiewskiego.

4. Zapraszamy na „V Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2018” do Kościoła Gimnazjalnego. Drugi koncert odbędzie się dziś o godz. 20:00 w wykonaniu Patryka Podwojskiego organisty Katedry w Gdańsku- Oliwie.

5. W dniach 22-29 lipca 2018 będzie obchodzony 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. Szczegóły akcji na stronie www.miva.pl. W naszej parafii w dniu 25 lipca (środa) po Mszy świętej o godz. 19.00 odprawimy na parkingu placu Emsdetten obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów.

6. Dnia 31 lipca (wtorek) będziemy gościć w naszej parafii Kaszubską Pieszą Pielgrzymkę, zmierzającą na Jasną Górę. Rodziny i osoby, które chciałyby ugościć pielgrzymów w swoich domach i ofiarować im nocleg, prosimy o zgłaszanie się w biurze parafialnym. Przy zapisach prosimy podać ilu pątników pragną Państwo przyjąć w swoim domu. Spodziewamy się około 300 pielgrzymów, dlatego też bardzo prosimy Was kochani parafianie o pomoc w zakwaterowaniu pielgrzymów.

7. Franciszkanie Maryi zapraszają w środę na godz.17.30 do kościoła gimnazjalnego na  nabożeństwo różańcowe w intencji naszego miasta i parafii.

8.Przypominamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach maryjnych w naszej parafii. Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odprawiamy w każdą środę  - w bazylice po Mszy świętej o godz. 08.30, a w kościele gimnazjalnym po Mszy świętej o godz. 18.00. Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia w środy po Mszy świętej w bazylice o godz. 19.00. Indywidualne wypisane na kartkach intencje w których podejmujemy modlitwę można zostawiać przez obrazem Matki Bożej.

9. W tym tygodniu odeszła do wieczności, śp. Maksymilian Tkaczyk, Gizela Kukielska, Magdalena Rybarczyk, Leszek Kowalski, Janusz Stoltmann. Wieczny odpoczynek….


wykonanie