Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


OGŁOSZENIA 
2017-09-25 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24.09.2017

 

            1.  Nasze gazetki parafialne dostępne są  w koszyku na balaskach.

2. W każdy poniedziałek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do kościoła gimnazjalnego na katechezy neokatechumenalne.

3. W  środę zapraszamy na nabożeństwa do Matki Bożej: - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy :w bazylice po Mszy św. o godz.8.30,w kościele gimnazjalnym po Mszy św. o godz. 18.00- Nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia w bazylice po Mszy św. o godz. 19.00.

W tym tygodniu podczas Nowenny po Mszy św. o godz.18.00 modlić się będziemy w sposób szczególny za wszystkich, którzy przeżywają ciężki czas żałoby.

            4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość świętych Archaniołów: Michała, Rafała i  Gabriela. Tego dnia o godz. 18.30 w Bazylice Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. o    godz.19.00 z możliwością przyjęcia szkaplerza.

            5. Bardzo prosimy, aby Msze św., które są rezerwowane jedynie nazwiskiem, bez podania  treści intencji potwierdzać najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rezerwacji.

6.  Zapraszamy do wyjątkowej ogólnopolskiej modlitwy różańcowej, która zaplanowana jest na 07.10.2017 r. Tego dnia na granicach Polski będziemy modlić się na różańcu. Pierwsze dwie części odmówimy za Polskę, kolejne dwie za cały świat. Przez to wydarzenie wspólnej modlitwy różańcowej, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi. Chcemy wynagradzać za wszelkie zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, bowiem 7 października jest też pierwszą sobotą miesiąca. W diecezji pelplińskiej miejscami udziału w akcji „Różaniec do Granic” będzie 8 nadmorskich parafii. Nasza parafia wyruszy do parafii Sasino, w której proboszczem jest nasz były  wikariusz ks. Krzysztof Szykowny. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt 50 zł.

7. Zapraszamy na „Jesienne spotkania z muzyką wielkich mistrzów”. Pierwszy koncert to recital fortepianowy w wykonaniu utalentowanego młodego pianisty Michała Szymanowskiego, w programie utwory Fryderyka Chopina. Koncert odbędzie się w niedzielę 1 października o godz. 17:00 w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego.  Wstęp wolny zapraszamy.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności śp. Helenę Świątkowską, Alfonsa Adamczyk. Wieczny odpoczynek racz im  dać Panie……


wykonanie