Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


OGŁOSZENIA 
2020-09-18 - XXV niedziela zwykła

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20.09.2020 r.

  1. Dziś, po Mszy św. o godz. 14.00 spotkanie dla rodziców uczniów klas 8. Spotkanie dotyczyć będzie przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  2. Zapraszamy w dniu dzisiejszym, na godz.18.00 do bazyliki, na koncert pt.: „Bogurodzica i pieśni Maryjne” w wykonaniu zespołu wokalnego Jerycho pod dyrekcją Bartosza Izbickiego. W związku z koncertem Msza św. w niedzielę o godz.19:00 zostanie odprawiona w kościele gimnazjalnym.
  3. We wtorek, po wieczornej Mszy św., spotkanie dla Domowników Boga.
  4. W najbliższą sobotę i niedzielę, dzieci z klas IV przystąpią do I Komunii św. Wcześniej, w czwartek i w piątek, przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi. Polecamy ich oraz ich rodziców Waszej serdecznej modlitwie i pamięci. 
  5. W niedzielę uroczystości komunijne odbędą się o godz.: 9.00, 12.00 i 15.15. Msza św. o godz. 12.00 będzie sprawowana w kościele gimnazjalnym. Osoby, które zwykle uczestniczą w liturgii niedzielnej o godz. 9.00 zapraszamy wyjątkowo na inne godziny Mszy św. Za utrudnienia przepraszamy.
  6. Pary, które planują zawrzeć sakrament małżeństwa jeszcze w tym roku lub w przyszłym, prosimy o uczestnictwo w programie przygotowania do małżeństwa Weekend dla narzeczonych z lekcją tańca. Jest to obowiązująca w naszej diecezji forma przygotowania do sakramentu małżeństwa prowadzona przez małżonków i księży. Terminy i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl.
  7. Jest do nabycia nowy numer dwutygodnika „Pielgrzym”.

kontakt    
wykonanie