Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Koncert charytatywny

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
                                                                                                                                                                                        Jan Paweł II
Chojnice powodzianom.
Organizatorzy  Szkoła Podstawowa nr 1, II LO w Chojnicach wspólnie z lokalną grupą Caritas zapraszają mieszkańców miasta i okolic na koncert charytatywny na rzecz powodzian. Pomysł na zorganizowanie koncertu pojawił się już w czerwcu, zaraz po pierwszych informacjach o tym, jakie ogromne straty spowodowała powódź. Nikt nie przypuszczał, że ponowne ulewne deszcze i burze dokonają kolejnych zniszczeń.
Każdy, kto będzie chciał wesprzeć poszkodowanych rodaków, będzie miał możliwość to zrobić w sobotę, 18 września 2010 roku na Starym Rynku naszego miasta od godziny 10.00 do 20.00 (a zapewne dłużej). Zebrane pieniądze przekazane zostaną Szkole Podstawowej w Wilkowie (w wyniku powodzi doszło do zalania ponad 90% ogólnej powierzchni całej Gminy Wilków).
W koncercie wystąpi uzdolniona, nie tylko muzycznie, młodzież chojnickich szkół: m.in.: zespoły taneczne - Studio tańca ;Musik Dance;Bławatki,Roztańczone trójeczki, zespoły muzyczne - Serce, chóry - ;Bazyliszki&;Gospel;Arpeggio;Canto Allegro, młodzieżowa orkiestra dęta;Big Band. Gościnnie zaprezentuje się skrzypek  Leszek Bolibok, wieloletni muzyk orkiestry Teatru Muzycznego w Gdyni. Razem z przyjaciółmi w swym repertuarze przedstawi Magiczny świat teatrów muzycznych czyli wielkie przeboje mistrzów opery, operetki, baletu i musicalu. (Dokładne godziny występów poszczególnych zespołów podane będą w lokalnych gazetach).
Miasto Chojnice liczy ponad 30 tysięcy dorosłych mieszkańców. Gdyby każdy z nas wrzucił do puszki tylko złotówkę.
W imieniu organizatorów – Ewa Modrzejewska

Impreza organizowana pod patronatem honorowym burmistrza Chojnic i przy wsparciu Promocji Regionu Chojnickiego Sp. z o.o.kontakt    
wykonanie