Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


VIII Dzień Papieski

Znałem młodzież polską. Nie zawiodłem się nigdy na niej. Świat was potrzebuje. Potrzebuje was Kościół. Przyszłość Polski zależy od was. Budujcie i umacniajcie na polskiej ziemi "cywilizację miłości": w życiu osobistym, społecznym, politycznym, w szkołach, uniwersytetach, parafiach, w ogniskach rodzinnych, które kiedyś utworzycie. Nie żałujcie na ten cel młodzieńczego entuzjazmu, wysiłku ani ofiary. (Jan Paweł II, Poznań, 3.06.1997)

video niedostępne

Choć Ojciec Święty był wymagającym wychowawcą, młodzi słuchali go zawsze. Jego słowa trafiały wprost do ich serc. Wlewał w nie zapał, wolę czynienia dobra, bezwarunkową miłość. Gdy odszedł do Domu Ojca, jego dzieło nie umarło. Wciąż wydaje owoce. Kontynuują je ludzie, którzy z poczuciem odpowiedzialności za przyszłość swoją i innych chcą naśladować swojego nauczyciela. Określają się dumnie jako "pokolenie JPII".

Swoim życiem budują Janowi Pawłowi II pomnik inny niż wszystkie. Trwalszy, wspanialszy, powiększający się z każdym dniem. To im pomagamy. Jako Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" od 8 lat wspieramy wszystkie młode osoby, dla których słowa musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali są najlepszym streszczeniem ich aktywności. Wybieramy zdolnych, ambitnych, pracowitych, gotowych stanąć w obronie najpiękniejszych wartości. Nie chcemy, by trudności materialne ograniczyły ogromny potencjał dobra zgromadzony w ich pełnych zapału sercach.

Ponownie możesz pomóc i Ty - wysyłając SMS o treści "Pomoc" pod numer 7250 (2,44 zł z VAT), dzwoniąc pod numer 0400 20 72 50 (2,48 zł z VAT) lub dokonując wpłaty na konto Fundacji: 81 1320 1104 2979 6023 2000 0001.

Przy okazji pragniemy serdecznie zaprosić na Apel Jasnogórski w Bazylice o godz. 21:00. Do zobaczenia!

spot reklamowy kliknij>>
kontakt    
wykonanie