Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Fundusz Pielgrzymkowy - komunikat

Chrześcijański Ruch Samorządowy w Chojnicach utworzył Fundusz Pielgrzymkowy dla młodych osób, chętnych wziąć udział w pieszej pielgrzymce organizowanej przez Ojców Salezjanów na trasie Suwałki – Wilno. XVIII Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza do Matki Boskiej Ostrobramskiej odbędzie się w dniach 15-26 lipca, pod hasłem „W szkole Maryi bądźmy uczniami Chrystusa”.

Obecnie zebrane środki Funduszu Pielgrzymkowego pozwalają na opłacenie kosztów dla 4 młodych osób w wieku od 18-26 lat. Chojniczanie, do których ChRS kieruje swoje zaproszenie pójdą w grupie „żółtej” ks. Bosko. Jest to grupa młodzieżowa.

Oprócz wartości duchowych jakie niesie za sobą udział w drodze do Matki Boskiej Ostrobramskiej, uczestnictwo w pielgrzymce przez dawne polskie ziemie jest przeżyciem głęboko patriotycznym i okazją do rozmowy z naszymi rodakami, którzy corocznie nas oczekują.

Osoby które wyrażą chęć udziału w Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki – Wilno, proszone są o kontakt do dnia 8 lipca z Andrzejem Mielke pod numer telefonu 600 991 550, lub w biurze swojej parafii.

Fundusz Pielgrzymkowy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego w Chojnicach zaprasza dalszych sponsorów do dnia 7 lipca dla sfinansowania kolejnych miejsc młodym pątnikom.  

 
kontakt    
wykonanie