Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Pielgrzymka do grobu Jana Pawła II

Informujemy, że w związku z obchodzonym rokiem Jana Pawła II w dniach od 5 do 14 września organizowana jest chojnicka pielgrzymka do grobu papieża Polaka. program przewiduje również wizytę w Pradze, Veronie, Petrelcinie, Loreto, Lanciano, Padwie oraz San Giovanni Rotondo. Koszt pielgrzymki wynosi 1690 zł + 30 euro. Poniżej przedstawaiamy plan pielgrzymki. Szczegóły w Kancelarii Parafialnej.

Plan pielgrzymki do grobu Ojca św. Jana Pawła II w Rzymie i grobu św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo

1. dzień

06:00 wyjazd z Chojnic, przejazd do Pragi - spacer po stolicy Czech — Rynek Małej Strany, Most Karola, Plac Wacława, Katedra, przejazd na obiadokolację i nocleg.

2. dzień

Po śniadaniu Pribram — Sanktuarium Maryjne — msza święta. Przejazd do Marki Am Inn ( miejsce urodzenia Benedykta XVI), Altótting — nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej „ przejazd na obiadokolację i nocleg.

3. dzień

Po śniadaniu msza św. „ przejazd do Verony — spacer po mieście „ amfiteatr, domy Romea i Julii, przejazd do Sieny, nawiedzenie relikwii św. Katarzyny, Sanktuarium św.Katarzyny, Cud Eucharystyczny, przejazd na obiadokolację i nocleg.

4. dzień

Śniadanie,. przejazd do Asyżu — Porcjunkula, Bazylika św. Franciszka — msza św., spacer po mieście pokoju, Bazylika św. Klary, wyjazd z Asyżu, Tarquinia — muzeum etruskie, przejazd na obiadokolację i nocleg.

5. dzień.

Po śniadaniu przejazd na Watykan, Plac i Bazylika św.Piotra, Groty Watykańskie — nawiedzenie grobu Ojca św. Jana Pawła II, spacer po Rzymie Barokowym Schody Hiszpańskie, Piazza Nayona, Panteon, Fontanna di Trevi, msza św. „ nawiedzenie Bazyliki Maria Maggiore, przejazd na obiadokolację i nocleg.

6. dzień

Po śniadaniu przejazd na Watykan, spotkanie z Ojcem Świętym Benedyktem XVI w ramach Audiencji generalnej, Rzym starożytny — Kapitol „Więzienie Mamertyńskie, Forum Romanum, Coloseum, Bazylika św. Jana na Lateranie, Swięte Schody. Bazylika św. Pawła za Murami, przejazd na obiadokolację i nocleg.

7. dzień

Przejazd do Pompei — nawiedzenie Snktuarium Maryjnego „ msza św, śniadanie, przejazd do Pietrelciny — nawiedzene rodzinnej miejscowości św. Ojca Pio, przejazd do Monte San Angelo - nawiedzenie sanktuarium św. Michała Archanioła przejazd na obiadokolację i nocleg.

8. dzień

Po śniadaniu San Gioyanni Rotondo, Msza św., uczczenie wystawionych na widok publiczny doczesnych szczątkow sw. Ojca Pio, przejazd do Lanciano – Cud Eucharystyczny, przejazd do Manopello — Sanktuarium Chusty św. Weroniki, przejazd na obiadokolację i nocleg.

9. dzień

Po śniadaniu Loreto — Bazylika Św. Domku, Msza św.- Cmentarz Polski, przejazd do Padwy — Bazylika Św. Antoniego, spacer po mieście, nawiedzenie Sanktuarium św.Leopołda przejazd na obiadokolację i nocleg.

10.dzień

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

 

TERMIN: 05-14.09.2008
CENA: 1690zł + 30 Euro

 

Świadczenia:
-9 noclegów w hotelach * * - pok. 2 i 3 osobowe
-9 śniadań i obiadokolacji
-transport komfortowym autobusem /wc, video, barek, klimatyzacja/
-opieka pilota
-opieka duszpasterska
-ubezpieczenie KL i NW
-calodzienne bilety komunikacji miejskiej w Rzymie

BIURO PODRÓŻY

TEST TOUR
KRAKÓW UL.DŁUGA 3
TEL.012422 1064
FAX. 012422 10 76
www.testtour.hg.pI
kontakt    
wykonanie