Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Harcomajada - zaproszenie na festyn harcerski

Zuchy, harcerze oraz instruktorzy Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Chojnicach mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Chojnic na festyn harcerski „Harcomajada”, który odbywać się będzie w dniach 31 maja od godz. 13:00 oraz 1 czerwca od godz. 10:00 na boisku przy Parku Wodnym.

Przedsięwzięcie zorganizowane zostanie dla wszystkich mieszkańców Chojnic, a w szczególności dla dzieci i młodzieży z okazji „Dnia Dziecka”. Chcemy aby w tych dniach wszystkie dzieci chodziły z uśmiechem na twarzy oraz żeby każde dziecko bez względu na status społeczny mogło wziąć udział w zajęciach na co dzień dla nich niedostępnych.

W trakcie trwania festynu zbierane będą pieniądze na leczenie 6-letniego Błażeja, który choruje na białaczkę.

 

W programie festynu m.in.

31 maja 2008r. (sobota)

  • Przegląd piosenki turystycznej i harcerskiej. Odbywać się będzie w 5 kategoriach: szkoła podstawowa klasy 1-3, szkoła podstawowa klasy 4-6, szkoła gimnazjalna, szkoła ponadgimnazjalna i drużyny harcerskie. Zgłaszać się można w biurze Komendy Hufca ZHP Chojnice, ul. Mickiewicza 12a.
  • koncerty zespołów harcerskich, rockowych i folklorystycznych, zajęcia programowe m.in. strzelanie z łuków, lepienie z gliny, makrama, papier czerpany i wiele innych, konkursy o historii miasta Chojnice, sprawnościowo-sportowe, plastyczne itp, loterie fantowe, polowe muzeum historii Hufca Chojnice, kino obozowe.
  • bieg na orientacje po Chojnicach, kierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. (start godz. 14:00)

O godz. 20:00 zostanie odprawiona polowa Msza Święta w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II.

  • bezpośrednio po Mszy Świętej odbędzie się ognisko harcerskie

Na godzinę 17:00 zapraszamy wszystkich byłych i obecnych instruktorów ZHP na spotkanie Hufcowego Kręgu Instruktorskiego.

1 czerwca 2008 r. (niedziela)

  • konkurs Kundel 2008, polegający na prezentacji swojego kundelka. Oceniać się będzie czystość psa, jego zachowanie i ogólną prezentację. Komisja konkursowa zakwalifikuje do finału 5 piesków. W finale oceniać będziemy łącznie, zachowanie pieska na estradzie i 1 minutowe opowiadanie o piesku przedstawione przez jego opiekuna. Konkurs kierowany jest do wszystkich mieszkańców Chojnic.
  • konkurs Moje Hobby, polegający na prezentacji swojego dorobku wszelkich form zbieractwa. Oceniać się będzie „zawartość” i formę prezentacji. Konkurs kierowany jest do dzieci, młodzieży jak i dorosłych zbieraczy. Zgłaszać się można w biurze Komendy Hufca ZHP Chojnice, ul. Mickiewicza 12a.
  • wybór miss i mistera Dnia Dziecka 2008 w 4 kategoriach: dzieci podstawowe, dzieci gimnazjalne, dzieci ponadgimnazjalne i dzieci dorosłe.
  • zajęcia programowe m.in. strzelanie z łuków, lepienie z gliny, makrama, papier czerpany i wiele innych, loterie fantowe, polowe muzeum historii Hufca Chojnice, koncerty zespołów harcerskich, rockowych i folklorystycznych.

Wystąpią m.in. Niako, Layo a na zakończenie festynu Milczenie Owiec.

Projekt dofinansowany jest przez Urząd Miasta.
Koordynator projektu: Przemysław Singer tel. 605 610 575 e-mail: chojnice@zhp.pl

PAKIET ZGŁOSZEŃ I REGULAMIN POBIERZ>>kontakt    
wykonanie