Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
  Kamera na żywo youtube
 
  Koncert 1
  Koncert 2
  Koncert 3
  Koncert 4


Aktualności 


Dezynfekcja

Ze względu na liczne zapytania, w ten sposób również, udzielamy informacji dotyczącej dezynfekcji obiektów sakralnych i pomieszczeń, w których zbierają się i przebywają ludzie. Rano i wieczorem dezynfekowane są codziennie wybrane miejsca: konfesjonały, drzwi wejściowe, klamki, ławki itp. 

Dodatkowo raz w tygodniu całości (często w piątek wieczorem, po zamknięciu kościołów, podziemi i biura parafialnego) dezynfekcji dokonuje firma Chojnicka RED POINT Mirosław Stasiewicz.  Dezynfekcja (protokół dostępny dla zainteresowanych w kancelarii)  dokonywana jest środkiem Dezacid GM; techniką ULV. Zabieg obiektu, musi być  dokonywany 2,5 godziny, przed udostępnieniem go dla ludzi( dlatego odbywa się późnym wieczorem). 

Jest to dodatkowy koszt (codzienny i tygodniowy)  wynoszący miesięcznie ok. 1200,00 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, wspierającym finansowo troskę o nasze 2 kościoły. Ten wydatek doszedł w tym okresie - finansowo trudnym. Oprócz kwiatów, energii elektrycznej, ogrzewania,  ZUS- u, Urzędu Skarbowego, wynagrodzenia dla  osób pełniących codziennie swoją posługę dla naszego dobra, sprzątania  kościołów i obiektów towarzyszących, troski o trawę i czystość na Placu Kościelnym, itp.  Składamy również serdeczne Bóg Zapłać.

Gdyby ktoś chciał wspomóc nasze działania, to podajemy konto:  42 1020 1491 0000 4102 0026 9944.

Za ofiarodawców, w każdą niedzielę o godzinie 09.00 jest sprawowana Msza św. w bazylice. 
kontakt    
wykonanie