Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Policja prosi o pomoc!

Chojnicka Policja poszukuje sprawcy poważnego przestępstwa, do którego doszło 7 listopada na ul. Lichnowskiej w Chojnicach.

- Ten mężczyzna w godzinach południowych dopuścił się czynu nierządnego na 9-letniej dziewczynce - powiedział nam prokurator Mirosław Orłowski. - Zaciągnął ją do piwnicy w jednym z bloków i tam zgwałcił.

Komenda Powiatowa Policji wyznaczyła nagrodę 2 tys. zł dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy.

Wszystkie osoby, które rozpoznały osobę z rysopisu lub portretu pamięciowego prosimy o kontakt z Policją pod numerami telefonów:

997 lub 112 (z telefonu komórkowego).

Informację można także przekazać anonimowo na numer telefonu zaufania:

052–39–56- 294.

Można również dzwonić bezpośrednio do policjantów z grupy prowadzącej poszukiwania pod nr:

(052) 39-56-184.

Policja dziękuje za wszystkie dotychczasowe sygnały od mieszkańców. Wszystkie są wnikliwie sprawdzane przez funkcjonariuszy.

Rysopis sprawcy przestępstwa:

Mężczyzna, wiek z wyglądu ok. 16-18 lat, wzrost ok. 170 cm, sylwetka szczupła, twarz elipsoidalna, czoło wysokie, włosy bardzo krótkie koloru czarnego, oczy duże, brwi proste, nos o profilu prostym, usta wąskie, uszy przylegające, ubrany w kurtkę koloru czarnego lub szaro czarnego, ciemnoniebieskie spodnie jeansowe i jasne adidasy. Miał prawdopodobnie 1-2 dniowy zarost i blizny na twarzy.

Uszczegółowiony został portret sprawcy przestępstwa: wiek od 16 – 25 lat, na twarzy blizny lub strupy po trądziku. Pokrzywdzona określiła, że osoba przedstawiona na portrecie pamięciowym jest podobna do sprawcy w około 80 procentach. Sprawca może być znany w środowisku jako osoba nieśmiała, lubieżna, skłonna do obnażania się w miejscach publicznych.


kontakt    
wykonanie