Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Szymek w Polsacie

Już dziś, 20 listopada 2007 roku, o godz. 23.45 w Polsacie będziemy mogli obejrzeć program z udziałem Szymka Wirkus z Chojnic.
Będzie również możliwość wysyłania SMSów z pomocą dla Szymka na podany przez Polsat numer. Dołącz się do tej akcji i wyślij swój SMS! Pomimo późnej pory emisji liczymy na oglądalność i wsparcie mieszkańców Chojnic i okolic.

Szymek Wirkus wkrótce po urodzeniu zachorował na nowotwór - neuroblastomę. Dzięki operacji i leczeniu wygrał walkę z rakiem. Nadal jednak stan jego zdrowia jest bardzo zły. Duży guz, który uciskał na rdzeń kręgowy pozostawił po sobie wielkie spustoszenia. Szymek ma m. in. niedowład wiotki kończyn dolnych (obecnie dzięki rehabilitacji zaczyna sie juz powoli pionizować), skoliozę (ciało ma skręcone w jedną stronę), hiperlordozę, szpotawość kolan. Aby Szymek mógł normalnie funkcjonować wymaga intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach. Jest ona bardzo kosztowna, jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje ok. 3500 zł. Rodziców chłopca nie stać na taki wydatek... Bądźcie z nami!
kontakt    
wykonanie