Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


Zaproszenie do udziału w 8. Rajdzie dla Życia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Pelplińskiej postanowiło wziąć udział w 8. Rajdzie dla Życia. Podczas Rajdu w ciągu siedmiu dni wspólnie z KSM Diecezji Legnickiej przejedziemy na rowerach trasę z Gdańska do Łodzi liczącą 561 km. Rajd rozpocznie się 30 czerwca wieczorem, a zakończy 9 lipca w godzinach przedpołudniowych. Jego celem jest propagowanie idei obrony życia nienarodzonego oraz ofiarowanie trudu podróży w tej intencji. Każdego dnia rajdu pokonamy od 70 do 90 kilometrów w spokojnym tempie, umożliwiającym udział nawet osobom niemających doświadczenia w długich rowerowych podróżach. Zachęcamy do pojechania razem z nami, aby bronić życia nienarodzonych dzieci i przeżyć niezwykłą przygodę.

 

W trakcie rajdu przewidziane są przerwy na odpoczynek, modlitwę, zwiedzanie i rozmowy z mieszkańcami odwiedzanych miast. Bagaże przewożone są przez busa, a noclegi odbywają się w domach rekolekcyjnych, szkołach i salkach parafialnych. Aby wziąć udział w rajdzie, wystarczy mieć skończone 16 lat, zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do udziału w rajdzie i sprawny rower.

 

Relacje z minionych edycji Rajdu można znaleźć na blogu: https://rajddlazycia.wordpress.com. Zachęcamy również do zapoznania się z filmikami promocyjnymi z poprzednich lat na stronie: https://www.youtube.com/user/RajDlaZycia. W załączniku zamieszczamy plakat naszego odcinka 8. Rajdu.

 

Zgłoszenia przyjmuje Biuro KSM Diecezji Legnickiej pod numerem telefonu 513 129 362 (od pon. do pt. w godz. od 9:00 do 15:00) lub elektronicznie na adres: biuro.ksm@gmail.comKoszt udziału w tegorocznej edycji to 250 zł. Koszt nie zawiera opłaty za dojazd do Gdańska i powrót z Łodzi. Zachęcamy do dalszego przekazywania tej informacji w parafiach, szczególnie wśród młodzieży. Liczba miejsc jest ograniczona.
 

Z KSM-oskim pozdrowieniem

Gotów!

Piotr Kopa Ostrowski

Członek Zarządu KSM DP

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Diecezji Pelplińskiej
 kontakt    
wykonanie