Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 


Zapraszamy na Zjazd Absolwentów Nowodworka w Tucholi

Zapraszamy na Zjazd Absolwentów Nowodworka! Dnia 24 czerwca w Nowodworku odbędzie się V Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi. Prace nad organizacją imprezy trwają już od czerwca. Tradycja organizowania spotkań absolwentów trwa od roku 1977, kiedy to 18 czerwca nadano szkole imię Bartłomieja Nowodworskiego, a na ręce ówczesnego dyrektora, pana Józefa Spornego, absolwenci i mieszkańcy Tucholi złożyli sztandar szkoły. Co dekadę odbywały się kolejne zjazdy, z których ostatni odbył się w 2007 roku. Pięć lat temu rocznicę 75-lecia powstania Szkoły uczczono uroczystą galą w Tucholskim Ośrodku Kultury.
Tegoroczny zjazd będzie piątym spotkaniem absolwentów tucholskiego liceum. W programie znajdą się tradycyjne elementy spotkań: msza święta, złożenie kwiatów na grobach zmarłych nauczycieli i absolwentów, program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz – wieczorem – bal. Zapraszamy zainteresowanych do odwiedzania oficjalnej strony V Zjazdu www.zjazdnowodworek.pl, a także do zaglądania na stronę wydarzenia na Facebook’u, gdzie będą umieszczane najświeższe informacje dotyczące Zjazdu. Zapraszamy!
Mamy do Was prośbę. Jeżeli dysponujecie aktualnymi danymi adresowymi naszych absolwentów, zwłaszcza z roczników "nieinternetowych", to prosimy o ich udostępnienie drogą mailową zjazd@nowodworek.pl lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.
W imieniu organizatorów: Martyna Olejnikwykonanie