Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


Aktualności 


''Gramy dla Szymka''

Już w sobotę 11 sierpnia o godz.16.00 na stadionie Kolejarz odbędzie się kolejne derby piłkarskie, gospodarzem będzie drużyna Kolejarza, która zagra mecz z Chojniczanką.

Tak jak przed rokiem mecz odbędzie się pod hasłem :GRAMY DLA SZYMKA – symboliczne 2 złotówki za wstęp oraz dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 4 -ro letniego Szymonka z Chojnic. W trakcie meczu wolontariuszki ze Stowarzyszenia Boża Krówka będą zbierały pieniądze i sprzedawały cegiełki.

Szymon Wirkus to 4 letni Chojniczanin, który wygrał walkę z nowotworem o nazwie Neuroblastoma III/IV st. Jednak choroba pozostawiła wielkie spustoszenie w organizmie chłopca. Potrzebna jest długotrwała rehabilitacja, która pomoże chłopcu prawidłowo chodzić i funkcjonować. Koszt jednego turnusu to obecnie od lipca 2007r. kwota 3,500zł za dwutygodniowy pobyt z opiekunem. Dziecko potrzebuje od 4-6 turnusów rocznie. Więcej o Szymku można poczytać na stronie www.szymek.kafund.pl a dla osób chcących wpłacić bezinteresownie darowiznę podajemy nr konta:

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ
I RODZICÓW PO STRACIE
BOŻA KRÓWKA
PKO BP O/CHOJNICE 51 1020 1491 0000 4602 0042 8714
Z DOPISKIEM dla Szymka Wirkus

Rodziców, którzy chcieliby, aby Stowarzyszenie Boża Krówka wspierało również ich dziecko chore na nowotwór ( tylko te dzieci wspieramy) prosimy o kontakt pod nr tel: 602 623 610 lub 502 462 221

Serdecznie zapraszamy
Załoga Stowarzyszenia Boża Krówkakontakt    
wykonanie