Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2019-04-14
  Benedykt XVI
Amerykańska stacja EWTN opublikowała angielską wersję listu autorstwa Benedykta XVI, w którym obszernie przedstawia podstawy kryzysu, jaki dotknął Kościół w sferze seksualnej. Zdaniem papieża emeryta, do przyczyn obecnych skandali zalic (...) (...)
2019-04-14
  Jubileusz naszego chóru parafialnego
W tym roku przypada 100 - rocznica powstania chojnickiego Chóru „Lutnia”. W związku z tym, pragniemy serdecznie Państwa zaprosić na koncert Jubileuszowy w wykonaniu naszego parafialnego Chóru „Lutnia” z udziałem kw (...) (...)
2019-04-14
  Obchody Wielkiego Tygodnia
Obchody Triduum Paschalnego w naszej parafii przedstawiają się według planu zamieszczonego poniżej. Kolejne dni tygodnia otrzymują miano „Wielkich” (Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek itd.). Podkreśla się w ten sposób wzniosłość ow (...) (...)
2019-04-14
  INTENCJE MSZALNE (Bazylika i Kościół Gimnazjalny) 15.04-21.04.2019
Bardzo prosimy, aby Msze św, które są rezerwowane jedynie nazwiskiem, bez podania treści intencji potwierdzać najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rezerwacji. Sprawę Mszy świętych, które celebruje każdy kapłan reguluje Kodeks Praw (...) (...)
2019-04-13
  Niedziela Palmowa, Święto Młodych w diecezjach
„Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Słowa Twego” – to hasło tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w diecezjach, które będą kontynuacją ŚDM w Panamie. Od wielu lat Niedziela Palmowa jest przeżywana jako dzień s (...) (...)
2019-04-13
  Sakrament Pokuty w chojnickich parafiach
Spowiedź w naszej parafii z udziałem wielu spowiedników przed świętami Wielkanocy będzie tradycyjnie w Wielką Środę od godz. 8.oo do 11.00 i od godz. 16.00 do 19.00. ( od 17.3o do 18.oo przerwa) Spowiedź w innych parafiach: w poniedziałek parafi (...) (...)wykonanie