Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2019-03-23
  INTENCJE MSZALNE (Bazylika i Kościół Gimnazjalny) 25.03-31.03.2019
Bardzo prosimy, aby Msze św, które są rezerwowane jedynie nazwiskiem, bez podania treści intencji potwierdzać najpóźniej na dwa tygodnie przed datą rezerwacji. Sprawę Mszy świętych, które celebruje każdy kapłan reguluje Kodeks Praw (...) (...)
2019-03-22
  www.pcpr.infochojnice.pl
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej i organizuje dla nich bezpłatne szkolenia. Zapraszamy osoby o otwartym sercu do grona pomagających dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. (...) (...)
2019-03-22
  Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Marsz dla życia. Odpust.
W dniu 25 marca o godz. 16.00 przejdzie ulicami naszego miasta XVIII MARSZ DLA ŻYCIA. Poprzedzi go prelekcja pana dr Tadeusza Wasilewskiego oraz nabożeństwo przebłagalne w kościele Matki Bożej Królowej Polski. Uroczysta Msza świeta odpustowa zos (...) (...)
2019-03-21
  STANOWISKO KEP W SPRAWIE ŚWIĘTOWANIA NIEDZIELI.
STANOWISKO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI W SPRAWIE ŚWIĘTOWANIA NIEDZIELI. Konferencja Episkopatu Polski z niepokojem odnotowuje pojawiające się sygnały, także ze strony rządzących, mówiące o możliwości nie tylko zatrzymania rozpoczętego w m (...) (...)
2019-03-21
  STANOWISKO W SPRAWIE TAK ZWANEJ KARTY LGBT
STANOWISKO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI W SPRAWIE TAK ZWANEJ KARTY LGBT 1. W ostatnich tygodniach niektóre z samorządów lokalnych zainicjowały działania mające na celu promocję praw osób homoseksualnych, biseksualnych i trans (...) (...)
2019-03-20
  Pielgrzymka do ZIEMI ŚWIĘTEJ
Nasza parafia organizuje w dniach od 20 do 26 lipca 2019 r. pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Więcej informacji można uzyskać u ks.Marka Bogusza TABGHA – GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - KAFARNAUM - JEZIORO GENEZARE (...) (...)wykonanie