Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2017-08-19
  INTENCJE MSZALNE (Bazylika i Kościół Gimnazjalny) 21.08-27.08.2017
Sprawę Mszy świętych, które celebruje każdy kapłan reguluje Kodeks Prawa Kanonicznego. Kapłan może odprawić Mszę Świętą za kogokolwiek, zarówno za żywych jak i umarłych. Zgodnie z uznanym zwyczajem Kościoła, każdy kapłan celebrujący lub k (...) (...)
2017-08-18
  Zmiany personalne w parafii
Z dniem 20 sierpnia ks. lic. Marek BOGUSZ zostaje odwołany z urzędu wikariusza parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Świeciu i mianowany wikariuszem parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach. Serdecznie witamy w naszej parafii! (...) (...)
2017-08-18
  150 lat na ziemiach polskich
Rok 2017 dla polskiej prowincji Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej jest rokiem jubileuszowym. Dnia 9 października br. minie 150 lat od przybycia pierwszych Franciszkanek z ówczesnej prowincji holenderskiej na ziemie (...) (...)
2017-08-17
  Odezwa Biskupa Pelplińskiego
Siostry i Bracia, Jesteśmy cały czas wstrząśnięci skutkami burz, które z piątku na sobotę przeszły przez terytorium naszej diecezji. Wielu ludzi straciło dorobek całego życia, wielu w okamgnieniu zostało pozbawionych dachu nad głową. Niestety są (...) (...)
2017-08-16
  IV Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2017. Laboratoire-de-la-musique
Zapraszamy na „IV Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2017” do Kościoła Gimnazjalnego. Kolejny koncert odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 20:00 w wykonaniu zespołu muzyki dawnej z Bydgoszczy w składzie: Karolina Jesionek - flet, Ewa (...) (...)
2017-08-15
  300. rocznica koronacji Cudownego Obrazu MB Częstochowskiej
Polscy biskupi wraz z ojcami paulinami zapraszają do wspólnego dziękczynienia podczas głównych uroczystości 300. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, jakie będą miały miejsce 26 sierpnia na Jasnej Górze. (...) (...)wykonanie