Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2017-07-22
  INTENCJE MSZALNE (Bazylika i Kościół Gimnazjalny) 24.07-30.07.2017
Sprawę Mszy świętych, które celebruje każdy kapłan reguluje Kodeks Prawa Kanonicznego. Kapłan może odprawić Mszę Świętą za kogokolwiek, zarówno za żywych jak i umarłych. Zgodnie z uznanym zwyczajem Kościoła, każdy kapłan celebrujący lub k (...) (...)
2017-07-21
  Letni Koncert Organowy Chojnice 2017
Zapraszamy w niedzielę 30 lipca do kościoła gimnazjalnego na kolejny koncert z cyklu „Letnich  Koncertów Organowych Chojnice 2017”. Wystąpią prof. dr hab. Roman Gryń z Poznania (trąbka) oraz pan Bogdan Narloch z Koszalina (...) (...)
2017-07-20
  ZACHĘTA BISKUPA PELPLIŃSKIEGO
Drodzy Diecezjanie! W najbliższy piątek, 28 sierpnia wyruszy z Lęborka pierwsza grupa pielgrzymów pieszych na Jasną Górę. W kolejnych dniach siedem następnych grup z naszej diecezji: z Bytowa, Kartuz, Kościerzyny, Tczewa, Chojnic, St (...) (...)
2017-07-19
  Apostolstwo Trzeźwości - sierpień 2017 – miesiąc abstynencji
Zbliża się sierpień. Wielu z nas odpoczywa, zwiedza, szuka spokoju i wytchnienia od codziennych trudów. Rolnicy przeżywają czas najintensywniejszej pracy. Pielgrzymi wyruszają na drogi prowadzące ku Jasnej Górze. Przed nami ważne uroczyst (...) (...)
2017-07-18
  Zaproszenie na Warsztaty Gospel w Gniewie 2017
Międzynarodowy Festiwal Gospel. Camp Meeting GNIEW 2017. Warsztaty, modlitwa, spotkania, uwielbienie, koncerty. Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej „Gospel” zaprasza na warsztaty, które odbędą się w Zamku w Gniew (...) (...)
2017-07-13
  PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ 2017
Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 31 lipca-13 sierpnia. W związku z tym, że nie każdy ma tak dużo czasu wolnego informujemy, że zawsze można do pielgrzymki dołączyć w trakcie jej trwania. Spotkania dla zainteresowanych (...) (...)wykonanie