Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2017-06-23
  Dekrety Neoprezbiterów 2017
W Piątek, 23 czerwca 2017 r., w kaplicy domu biskupiego, ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna wręczył neoprezbiterom dekrety wikariuszowskie posyłające na pierwsze parafie. wśród nich był nasz parafianin ks. Szymon Chamier Ciemiński. W sobotę, (...) (...)
2017-06-23
  INTENCJE MSZALNE (Bazylika i Kościół Gimnazjalny) 26.06-02.07.2017
Sprawę Mszy świętych, które celebruje każdy kapłan reguluje Kodeks Prawa Kanonicznego. Kapłan może odprawić Mszę Świętą za kogokolwiek, zarówno za żywych jak i umarłych. Zgodnie z uznanym zwyczajem Kościoła, każdy kapłan celebrujący lub k (...) (...)
2017-06-22
  Uroczystość NSPJ – Światowy Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów
Kult Serca Jezusowego rozwinął się w naszym kraju jeszcze przed objawieniami św. Małgorzaty Marii Alacoque. Polska miała też szczególne przywileje od papieża. Na cały Kościół święto Serca Pana Jezusa rozszerzył papież Pius IX w  (...) (...)
2017-06-22
  PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ 2017
Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy w dniach 31 lipca-13 sierpnia. W związku z tym, że nie każdy ma tak dużo czasu wolnego informujemy, że zawsze można do pielgrzymki dołączyć w trakcie jej trwania. Spotkania dla zainteresowanych (...) (...)
2017-06-21
  IV Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2017
Zapraszamy na „IV Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2017” do Kościoła Gimnazjalnego. Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę 2 lipca o godz. 20:00 w wykonaniu Michała Markuszewskiego z Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Kolejny już 9 li (...) (...)
2017-06-21
  Wycieczki ministrantów naszej parafii. Fotogaleria.
Dnia 17 czerwca ministranci z Bazyliki Mniejszej oraz z parafii św. Jadwigi w Chojnicach pod opieką ks. Marka Chmist oraz ks. Tomasza Rychłowskiego uczestniczyli w Ogólnopolskiej pielgrzymce ministrantów i lektorów do Poznania. Zac (...) (...)wykonanie