Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2019-02-02
  List na Dzień Życia Konsekrowanego
W SŁUŻBIE WIARY I POWOŁANIA. Umiłowani w Chrystusie Panu Bracia i Siostry! W dniu dzisiejszym, w Święto Ofiarowania Pańskiego dziękujemy Bogu za dar życia konsekrowanego. Dziękujemy za tych, którzy ślubując trzy rady ewangeliczne – czystoś (...) (...)
2019-02-07
  Zapisy na kolonie parafialne WAKACJE 2019. Pielgrzymka do Lwowa.
Nasza parafia, jak co roku, organizuje kolonie parafialne nad morzem w Mikoszewie k. Stegny w terminie 24 - 29 czerwca 2019 roku. W programie kolonii m.in.: paintball laserowy, mini zoo, osada wikingów, ptaszarnia, rejs tramwajem wodnym, zjeżdża (...) (...)
2019-02-08
  Z żałobnej karty
Kuria Diecezjalna w Pelplinie uprzejmie informuje, że dnia 7 lutego 2019 roku, w wieku 88 lat i w 61 roku kapłaństwa, zmarł śp. ks. prałat Aleksander Kłos, były proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach.    Uroc (...) (...)
2019-02-08
  Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Swiatowy Dzień Chorych.
W poniedziałek, 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to też Światowy Dzień Chorego. Tego dnia podczas Mszy świętych szczególnie będziemy modlić się za chorych i tych wszystkich którzy ich wspierają i opi (...) (...)
2019-02-08
  Orędzie Ojca Świętego na XXVII Światowy Dzień Chorego (11 lutego)
Światowy Dzień Chorego ustanowił Jan Paweł II w liście skierowanym w rocznicę zamachu na swoje życie, 13 maja 1992 roku, do ówczesnego przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia kard. Fiorenzo Angeliniego. Papież wyz (...) (...)
2019-02-11
  INFORMACJA O POGRZEBIE
Uprzejmie informujemy, że dnia 11 lutego 2019 roku zmarła w wieku 92 lat śp. Rozalia, matka ks. Jacka Dawidowskiego – proboszcza  naszej parafii. Msza Święta pogrzebowa sprawowana będzie pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasy (...) (...)
2019-02-13
  NIEDZIELA MISYJNA
Niedziela 17.02.2019 to "niedziela misyjna". Słowo Boże w naszej parafii głosić będą Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Prokury Misyjnej (Centrum Misyjne) w Poznaniu – o. Mariusz Bosek i o. Wiesław Chojnowski. Będą również (...) (...)
2019-02-15
  Informacje dla kandydatów do bierzmowania
W tym roku sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii udzieli ks. biskup diecezjalny Ryszard Kasyna 11 marca (poniedziałek) o godz.  Kandydatów z wszystkich grup którzy w tym roku kończą czas dwuletniego przygotowania zaprasza (...) (...)
2019-02-15
  KOMUNIKAT BISKUPA PELPLIŃSKIEGO
Komunikat biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny do duchowieństwa i wiernych w związku z nominacją ks. Prałata dr. Arkadiusza Okroja na biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej. Wielebni Bracia Kapłani, Drodzy Bracia i Siostry,  12 lutego br. Nun (...) (...)kontakt    
wykonanie