Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2018-08-02
  Pielgrzymka rowerowa z Chojnic. Aktualizacja.
Zapraszamy wszystkich na uroczyste rozpoczęcie jubileuszowej 20 diecezjalnej pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę. W tym roku po raz pierwszy wyruszy grupa rowerzystów z Chojnic w towarzystwie grup z Lęborka, Kościerzyny i Pelplina. (...) (...)
2018-08-03
  V Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2018. Kolejny koncert.
Zapraszamy na ,,V Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2018'' do Kościoła Gimnazjalnego.Trzeci koncert odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia o godz 20:00 w wykonaniu Pawła Pawłowicza- organy i Męskiego Zespołu Chorałowego z Bydgoszczy. Paweł Pa (...) (...)
2018-08-14
  APOSTOLSTWO TRZEŹWOŚCI I OSÓB UZALEŻNIONYCH
W naszym codziennym życiu, ale także w ojczystej tradycji i kulturze, chleb zajmuje szczególne miejsce. Każdego dnia prosimy Boga Ojca: „chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj”. Wyznajemy słowami ludowej mądrości, że &bdquo (...) (...)
2018-08-15
  Papież do młodych z okazji 450. rocz. śm. św. Stanisława Kostki
Miejcie odwagę! Świat potrzebuje Waszej wolności ducha, waszego ufnego patrzenia w przyszłość, Waszego pragnienia prawdy, dobra i piękna – zaapelował Ojciec Święty Franciszek do młodych Polaków. List został przesłany na ręce biskupa p (...) (...)
2018-08-17
  V Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2018. Koncert finałowy
Zapraszamy na „V Letnie Koncerty Organowe Chojnice 2018” do Kościoła Gimnazjalnego. Czwarty finałowy już koncert odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia o godz. 20:00 w wykonaniu: Karol Hilla organy i chóru Akademii Morskiej w Gdyni. (...) (...)
2018-08-17
  Zmiany personalne w parafii
Od dnia 20 sierpnia ks. mgr Rafał KULWIKOWSKI zostaje odwołany z urzędu wikariusza parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Lęborskiej i mianowany wikariuszem parafii pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach. Naszego nowego ksi (...) (...)
2018-08-23
   Msza św. w Dolinie Śmierci w intencji Pomordowanych i Ojczyzny
Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza na uroczystości ku czci pomordowanych w Dolinie Śmierci w Chojnicach. W poniedziałek 03 września  o godz. 17.00 w Dolinie Śmierci zostanie odprawiona Msza Św. w intencji ofiar wojny i naszej Ojczyzny oraz z okazj (...) (...)
2018-08-24
   Męczeństwo św. Jana Chrzciciela- 29 sierpnia.Odpust parafialny.
W środę, tj. 29 sierpnia będziemy obchodzili nasz odpust parafialny p.w. Ścięcia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w tym dniu ze względu na możliwość zyskania odpustów przyłączonych do tytułu naszej parafii, zostaną odprawione tylko w Bazylice o go (...) (...)
2018-08-24
  Koncert chóru gospel z USA
Dnia 04 września, tj. w wtorek o godz. 17.00 w Bazylice odbędzie się koncert CHÓRU MUZYKI GOSPEL Z USA. Wejście na koncert jest bezpłatne, jednak za okazaniem biletu wstępu. Bilety na koncert można odbierać w  biurze parafialnym w najbliższ (...) (...)kontakt    
wykonanie