Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2017-04-05
  Koncert Pasyjny "14 katedr" w Katedrze Pelplińskiej
Koncert odbędzie się w pelplińskiej bazylice katedralnej 9 kwietnia o godz. 18.00. 14 KATEDR to wydarzenie słowno–muzyczne wprowadzające w czas Wielkiego Tygodnia na które składa się KONCERT PASYJNY Siedem ostatnich słów Jezusa na k (...) (...)
2017-04-06
  www.kaplani.com.pl
W tym roku pragniemy kontynuować akcję środowiska strony www.kapłani.com.pl „Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę”. Jej celem jest modlitwa za kapłanów jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za dobro Kościoła. Akcja będzie mi (...) (...)
2017-04-07
  LIST PASTERSKI BISKUPA PELPLIŃSKIEGO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ
Drodzy Bracia Kapłani; Osoby konsekrowane; Siostry i Bracia! W duchu wiary pielgrzymujemy dzisiaj do Jerozolimy, aby wraz z rzeszą ludzi wyjść na spotkanie z Jezusem, by przejść drogę, która pozwoli nam zagłębić się w tajemnice Wielkiego Ty (...) (...)
2017-04-08
  Collegium Marianum zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły
W sobotę, 22 kwietnia 2017, Liceum Katolickie im. Jana Pawła II Collegium Marianum w Pelplinie organizuje w godz. 10.00 – 13.00 Dzień Otwarty Szkoły. W programie możliwość spotkania z dyrekcją, gronem pedagogicznym i uczniami Collegium oraz sposo (...) (...)
2017-04-09
   Zapraszamy na Zjazd Absolwentów Nowodworka w Tucholi
Zapraszamy na Zjazd Absolwentów Nowodworka! Dnia 24 czerwca w Nowodworku odbędzie się V Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Tucholi. Prace nad organizacją imprezy trwają już od czerwca. Tradycja organizowania spotkań abso (...) (...)
2017-04-10
   Zapowiedź Rekolekcji Kerygmatycznych w Chojnicach
W dniach od 28 – 30 kwietnia  ks. Michał Olszewski SCJ  wygłosi rekolekcje o kerygmacie.Ten młody Sercanin porywa młodzież i dorosłych do odważnego stanięcia przy Jezusie poprzez osobiste świadectwa ze swojego życia. Jego głoszenie nies (...) (...)
2017-04-15
  Życzenia Wielkanocne 2017
Paschalne Święta Wielkanocne są wyjątkowym czasem dla nas wierzących w Chrystusa. Jego ofiara wyjednała nam usprawiedliwienie i otworzyła bramy Nieba. Niech drogi życiowe prowadzą Was, drodzy parafianie, do źródła duchowego życia. Tym źró (...) (...)
2017-04-17
  150 lat na ziemiach polskich. HISTORIA pierwszej wspólnoty w CHOJNICACH.
Rok 2017 dla polskiej prowincji Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej jest rokiem jubileuszowym. 9 października br. minie 150 lat od przybycia pierwszych Franciszkanek z ówczesnej prowincji holenderskiej na ziemie pols (...) (...)
2017-04-18
  List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia
Obecny rok poświęcony jest osobie św. Brata Alberta, szczególnego patrona i świadka miłosierdzia. Jego życie, a zwłaszcza życiowa dewiza: „być dobrym jak chleb”, stanowi dla nas inspirujący przykład urzeczywistniania w praktyce miłos (...) (...)
2017-04-20
  Zaproszenie do wspólnej modlitwy. Kult Miłosierdzia Bożego.
Dnia 23 kwietnia po wieczornej Mszy Sw. o godz.19.00 w Bazylice Mniejszej młodzieżowa wspólnota „Siewcy Gwiazd” zaprasza na wyjątkową wieczornicę. Będziemy chwalić Pana  modlitwą  i pieśniami uwielbienia dziękując Bogu za d (...) (...)
2017-04-23
  Nowości w fotogalerii. Wydarzenia minionych dni.
Dnia 22.04.2017 w Pelplinie odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Konkurs dotyczył w znajomości ewangelii św. Marka. I miejsce w konkursie plastycznym zajęła Julia Orlikowska z SP3 w Chojnicach i jej praca na uciszenia burzy na jeziorze. N (...) (...)
2017-04-26
  DIECEZJALNY SPŁYW KAJAKOWY SZLAKIEM ŚW. JANA PAWŁA II
Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej, wzorem lat minionych, organizuje w dniach 26-28 maja br. diecezjalny spływ kajakowy szlakiem św. Jana Pawła II na rzece Wdzie. Trasa tegorocznego spływu będzie przebiegać następująco: Skwierawy – Li (...) (...)
2017-04-27
  Chrześcijański kształt patriotyzmu – nowy dokument KEP
Ożywienie postaw patriotycznych i poczucia świadomości narodowej, które obserwujemy w Polsce w ostatnich latach jest zjawiskiem bardzo pozytywnym. Miłość ojczyzny, umiłowanie rodzimej kultury i tradycji nie dotyczy bowiem wyłącznie przeszłości, (...) (...)
2017-04-28
  Ogłoszenie Seminarium Duchownego w Pelplinie. Zapowiedz III
W myśl przepisu prawa kanonicznego podajemy do wiadomości, że nasz parafianin, diakon Szymon Chamier Ciemiński ma otrzymać święcenia prezbiteratu. Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach sprzeciwiających się udzieleniu kandydatowi święceń, zobowiązany jest (...) (...)kontakt    
wykonanie