Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2016-07-09
  Przystań 2016. Dzień centralny ŚDM w diecezji pelplińskiej.
Dnia 23 lipca 2016 r. w Pelplinie odbędzie się IV edycja „warsztatów dla duszy” – „Przystań 2016”. Będzie to jednocześnie dzień centralny ŚDM w diecezji pelplińskiej. Z tego powodu gorąco zapraszamy do udziału (...) (...)
2016-07-15
  Zaproszenie na pielgrzymkę na Jasną Górę 2016
Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasna Górę z grupa chojnicką. Ze względu na Światowe Dni Młodzieży w tym roku wyjątkowo pielgrzymka wyruszy 2 sierpnia z miejscowości Kotomierz a na Jasna Górę dotrze 13 sierpnia. Do miejsca (...) (...)
2016-07-16
  III LETNIE KONCERTY ORGANOWE W CHOJNICACH
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III LETNICH KONCERTACH ORGANOWYCH W CHOJNICACH W KOŚCIELE POD WEZWANIEM ZWIASTOWANIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (GIMNAZJALNY). KONCERTY ODBYWAJĄ SIĘ W NIEDZIELE O GODZ. 20:00 POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA CHOJNIC PANA DR ARS (...) (...)
2016-07-23
  Fotogaleria. Wakacje nad morzem 2016
W dniach od 11 do 16 lipca 2016 roku grupa dzieci z naszej parafii wraz z ministrantami pod opieką wychowawców wypoczywała nad polskim morzem. Kolonie parafialne zorganizował ks. Damian. Gościlismy w ośrodku wypoczynkowym "OSKAR" w Mik (...) (...)
2016-07-28
  Podróż apostolska Ojca św. Franciszka do Polski
Ojciec Święty Franciszek udaje się dziś do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Wizyta następcy św. Piotra w Częstochowie  odbywa się w ramach  trwających XXXI Światowych Dni Młodzieży. W drodze do Częstochowy (...) (...)
2016-07-29
  Podróż apostolska Ojca św. Franciszka do Polski
Wizyta Ojca św. Franciszka w byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. “Panie, miej miłosierdzie nad Twym ludem! Panie, przebacz tak wielkie okrucieństwo!” – napisał w piątek papież Franciszek w księdze (...) (...)
2016-07-30
  Nasi parafianie na ŚDM Kraków 2016
Mamy pierwsze zdjęcia w galerii od pielgrzymów z naszej parafii, którzy razem z ks. Damianem uczestniczą w Światowych Dniach Młodziezy w Krakowie. Pozdrawiamy z Chojnic! (...) (...)kontakt    
wykonanie