Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2016-12-01
  Fundacja partycypacji społecznej (www.fundacja-spoleczna.pl)
Fundacja Partycypacji Społecznej powstała w celu promowania działań na rzecz aktywności społecznej. Nasze główne założenia to m.in. prowadzenie działalności oświatowo-szkoleniowej na rzecz grup społecznych zagrożonych wykluczeniem. Prowadzimy pr (...) (...)
2016-12-02
  Spełnij marzenia dzieci!
Już jest ustawiona obok prezbiterium, jak co roku,  w naszej Bazylice tzw. choinka marzeń. Będą na niej zawieszane świąteczne marzenia dzieci z ubogich rodzin. Jeżeli ktoś chce któreś z marzeń zrealizować wystarczy wziąć kartkę z choinki, a (...) (...)
2016-12-09
  Fotogaleria minionych dni z życia parafii
Zapraszamy do fotogalerii gdzie można obejrzec kilka zdjęć z minionych wydarzeń w naszej parafii. Ministranci naszej parafii w dniu wspomnienia św. Mikołaja spędzili miło czas na kręgielni. Trwaja roraty gdzie codziennie poznajemy fatimskie znaki w zbl (...) (...)
2016-12-13
  Wigilia dla samotnych w Chojnicach
Akcja Katolicka przy parafii św. Jadwigi Królowej i Promocja Regionu Chojnickiego zapraszają wszystkie osoby samotne, cierpiące niedostatek na Uroczystą Kolację Wigilijną w sobotę, 17 grudnia na godz. 17.oo do Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej przy (...) (...)
2016-12-14
  Betlejemskie światło pokoju w naszej parafii
Komenda Hufca ZHP w Chojnicach zaprasza na uroczystą Mszę św. z przekazaniem Betlejemskiego Światła Pokoju w sobotę na godz. 17:00 do Bazyliki. Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. (Mt 5, (...) (...)
2016-12-15
  Z żałobnej karty
W środę, 14 grudnia 2016 r. zmarła w wieku 67 lat, śp. Mirosława Draszanowska, matka Księdza Mateusza Draszanowskiego, wikariusza naszej parafii. Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa pomocniczego Wiesława Śmigla zostanie odprawiona w sobot (...) (...)
2016-12-21
  Ogłoszenie Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach
W ostatnim okresie czasu  odnotowano powtarzające się przypadki oszustw na osobach starszych, w szczególności metodą na tzw. „wnuczka”. Metoda działania sprawcy oszustwa polega na nawiązaniu telefonicznego kontaktu z osobą w pod (...) (...)
2016-12-23
  Życzenia Świąteczne 2016
W ten szczególny czas Betlejemskiej Nocy– kiedy przeżywamy po raz kolejny Pamiątkę Narodzenia naszego Zbawiciela pragniemy złożyć z serca płynące życzenia. Życzymy Wam wszystkim: Szanownym Gościom i Wam drodzy Parafianie, aby Ten Chrystus, (...) (...)
2016-12-31
  IV Orszak Trzech Króli w Chojnicach
"Pokój i Dobro" tym franciszkańskim pozdrowieniem, a równocześnie hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli witam mieszkańców Chojnic i okolic. Mam przyjemność zaprosić WSZYSTKICH na IV Orszak Trzech Króli w (...) (...)
2016-12-31
  Zaproszenie do wspólnego kolędowania
Bardzo serdecznie zapraszamy kapłanów, siostry zakonne i wszystkich mieszkańców naszego miasta  dnia 6 stycznia 2016r. na koncert kolęd i pastorałek do kościoła gimnazjalnego na godz. 17.00. (...) (...)kontakt    
wykonanie