Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2016-11-04
  Wydarzenia minionych tygodni w fotogalerii
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii na tej stronie internetowej oraz do odwiedzenia profilu naszej Bazyliki mniejszej  na facebooku (zawiera jeszcze więcej zdjęć) aby odkryć wydarzenia minionych tygodni z naszej parafii;  Bal Wszystkich Świę (...) (...)
2016-11-05
  Z żałobnej karty
W piątek, 04 listopada 2016 r. zmarła w wieku 77 lat, śp. Monika Lewińska, matka Księdza Damiana Lewińskiego, Dyrektora Polskiego Ośrodka Spotkań „Haus Concordia” w Herdorf-Dermbach (Niemcy).Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem biskupa (...) (...)
2016-11-09
  Wieczór Chwały - koncert w Bazylice katedralnej 19.11.2016
We wrześniu 2011 roku przy Radiu Głos w Pelplinie powstał zespół wokalno – instrumentalny „Na cały Głos”. Na przestrzeni pięciu lat do zespołu należało kilkadziesiąt młodych osób z okolic Pelplina. W chwili obecnej wsp&o (...) (...)
2016-11-10
  Bal miłosierdzia dla dzieci
Zapraszamy dzieci z szkół podstawowych na bal miłosierdzia, który odbędzie się dnia 20 listopada,tj. w niedzielę w godz. 16.00-19.00 w podziemiach kościoła gimnazjalnego. Biletem wstepu jest podarowanie dziełom misyjnym w Afryce dowolnego (...) (...)
2016-11-11
  Akcja „Opatrunek na ratunek”. Zbieramy środki opatrunkowe w Bazylice.
Trwa  Akcja „Opatrunek na ratunek”. Organizatorem Akcji jest Fundacja Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”. Misje to nie tylko kościoły, misje to także przychodnie i szpitale, które powstały by pomagać tym najbar (...) (...)
2016-11-13
  www.rodzinydiecezjipelplinskiej.pl
Szanownych małżonków zapraszamy na SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE, prowadzone przez pary małżeńskie i  księży. Spotkania Małżeńskie są przeznaczone dla małżonków, którzy chcą zbliżyć się do siebie przez dialog. Mogą w nich uczestniczyć (...) (...)
2016-11-19
  Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana z komentarzem
Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! W Roku Jubileuszowym 1050-lecia Chrztu Polski, w roku Nadzwyczajnego Jubileusz (...) (...)
2016-11-19
  Wspomnienie liturgiczne św. Jana Berchmansa - patrona ministrantów
Dnia 26 listopada, tj. w sobote przypada wspomnienie patrona ministrantów św. Jana Berchmansa. Wszystkich obecnych jak i byłych ministrantów z rodzinami zapraszamy na uroczystą Msze świętą o godz. 08.30 w intencji Liturgicznej Służby Ołta (...) (...)
2016-11-25
  Głosuj na wielbłąda dla Chojnic!
Rozpoczęły się przygotowania do IV Orszaku Trzech Króli w Chojnicach! Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania na wielbłąda dla CHOJNIC. Zasady głosowania i ranking miejscowości na stronie internetowej zawartej w linku. Dziękujemy za ka (...) (...)
2016-11-25
  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2016 (www.wigilijnedzielo.caritas.pl)
W I Niedzielę Adwentu, 27 listopada 2016 roku, po raz dwudziesty trzeci rozpocznie się Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Tradycyjnie symbolem akcji jest świeca, która znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole. Jej płomień jest znakiem solidarno (...) (...)
2016-11-26
  Dekanalny Turniej Ministrantów w piłkę halową
W dziale fotogalerii kilka zdjeć z dzisiejszego turnieju dekanalnego ministrantów w piłkę halową:) Gratulujemy III miejsca w grupie szkół podstawowych! Dziękuję wszystkim ministrantom za obecność dzisiaj na Mszy świętej w dniu wspomnienia (...) (...)
2016-11-26
  Czas radosnego oczekiwania na Zbawiciela, czyli Adwent.
  Zapraszamy na Msze św. roratnie, które tradycyjnie w naszej parafii będą odprawiane o godz. 6.00 w Bazylice od poniedziałku do soboty. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy, aby na Roraty przychodzić z lampionami.   (...) (...)kontakt    
wykonanie