Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2016-01-03
  Przegląd, strojenie oraz prace naprawcze przy organach w Bazylice. AKTUALIZACJA!
  Podczas ostatniego przeglądu i strojenia naszych organów w Bazylice rozpoczęliśmy pierwszy etap prac rekonstrukcyjnych w większym zakresie, które mają na celu przywrócić ich pełne możliwości techniczne i brzmieniowe. W ty (...) (...)
2016-01-09
  III Orszak Trzech Króli Chojnice​ już za nami
III Orszak Trzech Króli Chojnice​ już za nami :-) zapraszamy za rok. Dziękujemy wszystkim, Którzy wzięli w nim udział mimo mrozu. Orszak nie odbył by się bez naszych Partnerów: - św. Rodzina - państwu Małgorzacie, (...) (...)
2016-01-15
  Nadzwyczjany Rok Miłosierdzia
Dekret dotyczący uzyskania odpustu zupełnego z okazji Jublieuszu Miłosierdzia. Ojciec święty Franciszek, ogłaszając bullą „Misericordiae vultus” Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, podkreślił możliwość uzyskania odpustu zupełnego, któ (...) (...)
2016-01-15
  Chojnice-WSD Pelplin-MOST MODLITEWNY-WSD Pelplin -Chojnice
W najbliższą niedzielę  nasza wspólnota parafialna będzię łączyć się w modlitwie z naszym diecezjalnym Wyższym Seminarium Duchownym w Pelpline. Klerycy seminarium modlą się w intencji konkretnej parafii diecezji, jej duszpasterzy i wiernych (...) (...)
2016-01-16
  Czwarta rocznica śmierci Księdza Kanonika Romana Lewandowskiego
W środę, 20 stycznia przypada czwarta rocznica śmierci Księdza Kanonika Romana Lewandowskiego. Z tej okazji zapraszamy na Msze święte o godz.17.00. do Bazyliki. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji śp. Księdza Kanonika oraz do odwiedzenia cmenta (...) (...)
2016-01-24
  PODZIĘKOWANIE
Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana kolędą. Pragniemy wszystkim rodzinom naszej parafii podziękować za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i ofiary składane na potrzeby kościoła. Dziękujemy nowym parafianom, których dr (...) (...)
2016-01-31
  Ofiarowanie Pańskie. Dzień życia konsekrowanego. (02.02.2016)
W święto Ofiarowania Pańskiego biskup diecezjalny Ryszard Kasyna zaprasza kapłanów, osoby konsekrowane oraz wiernych diecezji pelplińskiej na uroczystą Mszę świętą, sprawowaną pod jego przewodnictwem dnia 2 lutego 2016 r. o godzinie 11:00 w Bazy (...) (...)kontakt    
wykonanie