Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2015-06-06
  Złoty Jubileusz Ks. Kan. Pawła Piesika
Dzisiaj zapraszamy na godz. 16.00 do Bazyliki na uroczystą Mszę świętą z okazji Jubileuszu 50–lecia kapłaństwa Ks. Kan. Pawła Piesika. Ks. Kanonik od paru lat posługuje w naszej parafii. Księdzu Kanonikowi życzymy wielu łask Bożych w dalszej (...) (...)
2015-06-08
  INFORMACJA O POGRZEBIE ŚP. KS. MARCINA LANIECKIEGO
Dnia 7 czerwca 2015 roku, zmarł po kilkumiesięcznej chorobie, w 40 - tym roku życia i w 15 - tym roku kapłaństwa, śp. ks. Marcin Laniecki, wikariusz parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach. Msza św. żałobna pod przewodnictwem ks. dziekan (...) (...)
2015-06-10
  Informacja o przetargu
Informujemy, iż w dziale przetargi zostało opublikowane ogłoszenie o przetargu: wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlano-konserwatorskich dla zadania pn.: Adaptacja budynku „starej plebanii’ na cele edukacji konse (...) (...)
2015-06-11
  PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ "CREDO" - 2015
19 czerwca ( piątek ) od godz. 10.00 w amfiteatrze Fosa Miejska ( w przypadku niepogody - Bazylika Mniejsza ) w Chojnicach, odbędzie się XVIII Przegląd Piosenki Religijnej ,, CREDO” - Chojnice 2015, pamięci św. Jana Pawła II i św. Jana Chrzci (...) (...)
2015-06-14
  Wykład otwarty doktora nauk medycznych Piotra Gasińskiego
Miasto Chojnice i Fundacja Fuhrmanna serdecznie zapraszają na wykład otwarty doktora nauk medycznych Piotra Gasińskiego neurochirurga, specjalisty chorób kręgosłupa (Pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy), (...) (...)
2015-06-21
   Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
W środę, 24 czerwca będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Patrona naszego Miasta i Parafii. Z tej okazji na zwykłych warunkach można uzyskać odpust zupełny nawiedzając naszą Bazylikę. Zapraszamy wszystkich na Mszę św. konc (...) (...)
2015-06-23
  XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej – CREDO 2015 Wyniki
W piątek - 19 czerwca w Bazylice Mniejszej w Chojnicach odbył się XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej CREDO - 2015 pamięci św. Jana Pawła II i św. Jana Chrzciciela - patrona Chojnic. Organizatorami przeglądu byli : Szkoła Podstaw (...) (...)
2015-06-27
  OŚWIADCZENIE DO POBRANIA
Młodzież i dzieci kończą rok szkolny. Wielu z nich wyjedzie na obozy i kolonie – nie zapomnijmy aby w wakacyjnym wyposażeniu znalazło się oświadczenie o umożliwieniu dzieciom i młodzieży uczestniczenie we Mszy św. niedzielnej. Oświadczenie możemy (...) (...)wykonanie