Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2015-04-03
  PIELGRZYMKA AUTOKAROWO - LOTNICZA SANKTUARIA MARYJNE EUROPY 10-21.07.2015
Zachęcamy do udziału w pielgrzymce autokarowo lotniczej: Sanktuaria Maryjne Europy, w dniach 10-21.07.2015. W programie m.in. Sanktuarium w Altotteing, Einsiedeln, La Salette, Lourdes, San Sebastian, Santiago de Compostela, Fatima.  (...) (...)
2015-04-03
  Czterodniowa pielgrzymka: Lniano - Sztokholm - Uppsala
Podajemy plan pielgrzymki do Sztokholmu. Chętnych prosimy o kontakt na podany niżej numer telefonu.   Dzień 1 14.00 16.45 Wyjazd z Lniana spotkanie uczestników na (...) (...)
2015-04-03
  Rekolekcje w szkole Podstawowej nr 1
W dniach 30 do 31 marca w szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach odbyły się rekolekcje szkolne które poprowadził w tym roku ks. Krzysztof. Pierwszego dnia rekolekcji tematem przewodnim był grzech i przebaczenie na podstawie przypowieści o synu (...) (...)
2015-04-03
  ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Kochani Parafainie!                 Jezus Zmartwychwstał! Niech radość tej Dobrej Nowiny zagości w naszych domach. Dziękujemy serdecznie za uczestniczenie i pomoc w przyg (...) (...)
2015-04-09
  Niedziela Miłosierdzia Bożego
Najbliższa niedziela obchodzona jest w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jest to szczególne święto bowiem dokładnie 20 lat temu święty papież Jan Paweł II wprowadził je dla wszystkich diecezji w Polsce, natomiast 15 lat temu, w dniu k (...) (...)
2015-04-12
  Były wikariusz naszej parafii doktorem!
W środę, 8 kwietnia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu ks. prałat Ireneusz Smagliński otrzymał tytuł naukowy doktora teologii. Tematem pracy był patriotyzm w nauczaniu Jana Pawła II do Polaków podczas pielgrzymek (...) (...)
2015-04-17
  Czekamy na finał – VI Konkurs Biblijny Diecezji Pelplińskiej
110 uczniów zakwalifikowało się do finału po wcześniejszych eliminacjach szkolnych, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Chojnicach w auli Liceum Ogólnokształcącego     im. Filomatów Chojnic (...) (...)
2015-04-20
  Finał Dzieła Biblijnego!
  Dzisiaj w naszej parafii odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 109 uczniów z naszej diecezji. Konkurs rozpoczął się częścią pisemną, podczas które (...) (...)
2015-04-21
  Konkurs Biblijny - galeria
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, aby fobaczyć fotorelacje z wczorajszego konkursu: http://www.bazylikachojnice.pl/?a=4&grupa=63 Dzieło Biblijne w naszej diecezji prowadzi również konkurs plastyczny. Zapraszamy na stronę parafi (...) (...)
2015-04-26
  JAK SIĘ SPOWIADAĆ?
Nie wiesz jak zacząć spowiedz świętą? A może już jakiś czas nie byłeś i szukasz poradnika, kóry Ci przypomni jak się do spowiedzi przystępuje? Nawet jeżeli po prostu szukasz dobrego rachunku sumienia - poniższy poradnik, jest dla Ciebie. Pon (...) (...)wykonanie