Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2015-02-01
  Bal Rodziny Kolpinga
Dnia 31.01.2015 odbył się Pierwszy Bal Karnawałowy organizowany przez Stowarzyszenie rodziny Kolpinga w Chojnicach. W imieniu Stowarzyszenia gości przywitał ks. Krzysztof. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Organizatorzy zapowiadają, że (...) (...)
2015-02-18
  Wielki Post w naszej parafii
Dziś rozpoczęliśmy w Kościele czterdziestodniowy czas Wielkiego Postu. Wielki Post nie jest jedynie czasem przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy, ale jest ćwiczeniem, doświadczeniem nowego życia w Duchu Świętym. Dlatego zapraszamy do udziału w naboż (...) (...)
2015-02-22
  Pielgrzymka upamiętniająca 70 rocznicę wyzwolenia obozu zagłady w Dachau
W dniach 28-29 kwietnia 2015 roku organizowana jest Pielgrzymka upamiętniająca 70 rocznicę wyzwolenia obozu zagłady w Dachau z udziałem Episkopatu Polski. Koszt to 390 zł. Warto pamiętać, że wśród wielu pomordowanych w obozie byli wikarzy pa (...) (...)
2015-02-22
  WARSZTATY DLA OJCÓW
Inicjatywa Tato.Net zaprasza Cię na warsztaty "Bliżej – pełna łączność", czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich d (...) (...)
2015-02-25
  Centrum Psychologiczno-Pastoralne WIĘŹ
W Chojnicach została otworzona nowa filia Centrum Psychologiczno-Pastoralnego „Więź”, które jest placówką oferującą specjalistyczną pomoc rodzinom i osobom indywidualnym potrzebującym wsparcia w przezwyciężaniu trudno (...) (...)
2015-02-28
  NIEDZIELA AD GENTES
II Niedziela Wielkiego postu, czyli  "Niedziela Ad Gentes" (łac. "Do narodów") to dzień szczególnie poświęcony misjom. Dlatego też, na tą niedzielę Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Misji ks. Jerzy (...) (...)
2015-02-28
  Misjonarz na Post
Misjonarz na post to druga edycja ogólnopolskiej akcji wsparcia duchowego misjonarzy w wielkim poście. Modlitwa czy posty to coś, czego potrzebują najbardziej. Chcą mieć siły do ewangelizacji i pomocy biednym, dlatego czekają na Twoją pomoc. (...) (...)
2015-02-28
  Dni skupienia dla dziewcząt w Orliku
W dniach od 20-22 lutego 2015 roku w  Orliku  odbyły się wielkopostne dni skupienia dla dziewcząt. Tym razem prowadził je ks. Andrzej Szcześniewski we współpracy z siostrami franciszkankami:Darią Madajczyk i Vianneyą Szwarocką. Zgr (...) (...)
2015-02-28
  Dzieci poznają Chojnickiego Misjonarza
 Niedawno uczniowie naszych szkół gościli u siebie ks Stanisława Olera ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, chojniczanina, który od ponad 30 lat pracuje na wyspie Madagaskar. Wszystkim a przede wszystkim (...) (...)kontakt    
wykonanie