Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2015-12-01
  Fotorelacja z uroczystości ku czci św. Katarzyny -patronki kolejarzy
Zapraszamy do galerii w celu obejrzenia zdjęć z niedzielnej uroczystości. Kult świętej Patronki przetrwał w sercach kolejarzy po dzień dzisiejszy. Świadczą o tym liczne liczna wizerunki św. Katarzyny w polskich lokomotywach, lokomotywowniach i wagonown (...) (...)
2015-12-06
  Marzenia są po to aby je realizować. Dołącz się do akcji!
Obok prezbiterium, jak co roku,  w naszej Bazylice jest ustawiona tzw. choinka marzeń. Będą na niej zawieszane świąteczne marzenia dzieci z ubogich rodzin. Jeżeli ktoś chce któreś z marzeń zrealizować wystarczy wziąć kartkę z choinki, a pre (...) (...)
2015-12-06
  Czas radosnego oczekiwania na Zbawiciela, czyli Adwent.
Zapraszamy na Msze św. roratnie, które tradycyjnie w naszej parafii będą odprawiane o godz. 6.00 w Bazylice od poniedziałku do soboty. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy, aby na Roraty przychodzić z lampionami.     (...) (...)
2015-12-12
  Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia
Ojciec święty Franciszek w dzień Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia br.  zainaugurował w Rzymie Rok Jubileuszowy Miłosierdzia. W naszej diecezji rozpoczęcie Roku Miłosierdzia odbyło się 12 grudnia br.  w Pelplinie pod przewodnictwem Księdza (...) (...)
2015-12-12
  Jubileusz 65-lecia kapłaństwa chojniczanina ks. prof. Chrzanowskiego
Z okazji przypadającego jubileuszu 65-lecia kapłaństwa ks. prof. Chrzanowskiego, rodowitego chojniczanina, zapraszamy na uroczystą Mszę świętą dziekczynną do naszej Bazyliki w 25 grudnia 2015 roku na godz. 12.00. Poniżej zamieszczony jest życiorys czci (...) (...)
2015-12-17
  Peregrynacja symboli ŚDM w Chojnicach 20.12.2015. Przeczytaj!
Światowym Dniom Młodzieży towarzyszą dwa Symbole – Krzyż Roku Świętego i ikona Matki Bożej Wybawicielki Ludu Rzymskiego (Salus Populi Romani). W czasie obchodów Światowych Dni Młodzieży są one obecne w miejscu Wydarzeń Centralnych. W okres (...) (...)
2015-12-19
  Sakrament pokuty w parafiach dekanatu chojnickiego
Spowiedź święta w naszej parafii, z udziałem spowiedników z innych parafii, będzie w środę, tj. 23 grudnia od godz. 8.15 – 11.00, oraz po południu od 15.00 – 18.00. w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach we w (...) (...)
2015-12-19
   Życzenia Świąteczne 2015
W ten szczególny czas Betlejemskiej Nocy– kiedy przeżywamy po raz kolejny Pamiątkę Narodzenia naszego Zbawiciela pragniemy złożyć z serca płynące życzenia. Życzymy Wam wszystkim: Szanownym Gościom i Wam drodzy Parafianie, aby Ten Chrystus, (...) (...)
2015-12-29
   III Orszak Trzech Króli
Zapraszamy do wspólnego kolędowania na Orszak Trzech Króli. Są to uliczne Jasełka. Orszak rozpocznie się o godzinie 11:50 na Placu Emsdetten (parking za Bazyliką)  następnie ulicami: Okrężną, Sukienników, T.Kościuszki przejdzi (...) (...)kontakt    
wykonanie