Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2015-10-10
  Modlitwa za zmarłych w listopadzie
Zbliża się miesiąc listopad – czas naszej szczególnej pamięci o zmarłych. Najpiękniejszym wyrazem tej pamięci jest Msza św. ofiarowana za zmarłych i nasza modlitwa, dlatego zachęcamy, aby na ten czas zamawiać Msze św. zbiorowe za zmarłych (...) (...)
2015-10-10
  Wsparcie domowego hospicjum w Chojnicach (www.tph.org.pl)
Jak każdego roku,  Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach przez cały październik po niedzielnych Mszach świętych  sprzedaje znicze. Całkowity dochód ze sprzedaży zniczy będzie przeznaczony na potrzeby domowego hospicjum. (...) (...)
2015-10-10
  XV Dzień Papieski Jan Paweł II – Patron Rodziny
Znamienne słowa wypowiedział Ojciec Święty Franciszek w homilii kanonizacyjnej papieży Jana XXIII i Jana Pawła II, 27 kwietnia 2014 r.: „Jan Paweł II był papieżem rodziny. Kiedyś sam tak powiedział, że chciałby zostać zapamiętany jako papież rodz (...) (...)
2015-10-13
  Dni Kultury Kaszubsko - Pomorskiej
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie zaprasza od 16 do 23 października na "Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej". Szeroki program obchodów umieszczony został wewnątrz posta.  Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. (...) (...)
2015-10-16
  Wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II
W czwartek, tj. 22 października będziemy obchodzić wspomnienie Świętego Jana Pawła II. W roku 1993, na wniosek biskupa pelplińskiego Jana Bernarda Szlagi, Jan Paweł II nadał naszemu kościołowi parafialnemu tytuł bazyliki mniejszej. Ten tytuł honor (...) (...)
2015-10-26
  KURS KOMPUTEROWY DLA BEZROBOTNYCH
Zapraszamy na bezpłatny kurs komputerowy dla ludzi bezrobotnych. Rozpoczęcie w sobotę 7 listopada o godz 9.00 w podziemiach kościoła gimnazjalnego. Zapisy w biurze parafialnym.   PLAN KURSU Lekcja 01 (07.11.2015 godz. 9:00) Ins (...) (...)
2015-10-28
  II Noc Świętych w Bazylice
II edycja Nocy Świętych to niezwykłe spotkanie w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych. Spotkajmy się w chojnickiej bazylice w sobotę, 31 października, o godzinie 20:30. Niech to wydarzenie skłoni nas do naśladowania osób, które został (...) (...)
2015-10-31
  Odpusty za zmarłych
Codziennie, w dniach od 1 do 8 listopada wierni mogą uzyskać odpust zupełny (w pozostałe dni roku odpust częściowy), który ofiarowuje się wyłącznie za zmarłych. Natomiast 2 listopada we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych odpust zupełny ofi (...) (...)kontakt    
wykonanie