Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2014-09-01
  Uroczystości patriotyczne w Dolinie śmierci
Dnia 1go września, jak co roku mogliśmy uczestniczyć w obchodach patriotycznych w "Dolinie Śmierci". Uroczystościom związanym z 75 rocznica wybuchu II wojny światowej przewodniczył ks. bp Ryszard Kasyna. Wśród licznie przybyłych chojni (...) (...)
2014-09-08
  Pielgrzmka Maturzystów diecezji pelplińskiej
Duszpasterze parafii ścięcia Jana Chrzciciela w Chojnicach serdecznie zapraszają na coroczną pielgrzymkę maturzystów na Jasną Górę, która odbędzie się 29 września br./poniedziałek/. Przewodniczyć jej będzie Ksiądz Biskup Diecezjaln (...) (...)
2014-09-08
  Film Ziemia Maryi już w kinach
W polskich kinach od kilku dni możemy zobaczyć niesamowity film pt. "Ziemia Maryi". Opowiada on historię agenta, któy dostaje misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świ (...) (...)
2014-09-08
  Zmarł ks. Jan Kostera
7 września zmarł ks. Jan Kostera, rezydent przy parafii pw. Św. Mikołaja w Pawłowie. Miał 88 lat. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w piątek, 12 września o godzinie 11:00 w kościele w Pawłowie. W pamięci wielu Chojniczan ks. Jan zapisał się jako gorl (...) (...)
2014-09-09
  Chojnicka grupa wolontariuszy na ŚDM w 2016 r. w Krakowie
Wszystkich młodych (nie tylko ciałem), którzy chcieliby zaangażować się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Polsce i w naszej diecezji, zapraszamy na spotkanie 13 września o godzinie 10:00 do podziemi kościoła gimnazjalnego (...) (...)
2014-09-10
  Akcja Pomoc Ukrainie
Publikujemy podsumowanie akcji "Pomoc Ukrainie", w której brała udział nasza parafia. Materiały opatrunkowe zostały dostarczone na Ukraine, ale działania zbrojne w tym kraju nie ustają w związku z czym akcja trwa nadal, a materiały moż (...) (...)
2014-09-16
  Iskra Bożego Miłosierdzia
W niedzielne popołudnie 28 września zapraszamy wszystkich na akcję pt. "Iskra Bożego Miłosierdzia". O godzinie 15:00 na chojnickim rynku wspólnie odśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zrobią to nie tylko Chojniczanie, ale tysiące (...) (...)
2014-09-16
  Gdy budzą się demony
Od 19 września w Chojnickim Domu Kultury będzie można zobaczyć film "Gdy budzą się demony" opowiadający historię św. Jose Marii Escrivy -założyciela Opus Dei. Oto daty i godziny seansów: Piątek 19 Wrzesień - godz: 17:00 Sobota (...) (...)
2014-09-21
  Przygotowanie do Mszy Świętej
Kontynuując myśl księdza Proboszcza, który minionej niedzieli zachęcał nas do lepszego przygotowania się na niedzielną liturgię słowa oraz otwarcie się na Chrystusa obecnego w Słowie Bożym podajemy na naszej stroniue kilka linków do stron (...) (...)
2014-09-27
  Koncert Organowy
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT ORGANOWY 28 WRZEŚNIA 2014 ROKU GODZINA 20.00 KOŚCIÓŁ ZWIASTOWANIA NMP (GIMNAZJALNY)  (...)
2014-09-27
  NABOŻEŃSTWO TRANSITUS
Siostry Franciszkanki i duszpasterze parafii Ścięcia Jana Chrzciciela serdecznie zapraszają na niezwykłe Nabożeństwo Transitus upamiętniające błogosławioną śmierć św. Franciszka z Asyżu. Jest to wydarzenie bez precedensu w naszym mieście. Z całego se (...) (...)kontakt    
wykonanie