Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2014-02-01
  Wystawa w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego
Zapraszamy do odwiedzenia wystawy okolicznościowej "Barwa i broń" ze zbiorów Roberta Wajlonisa oraz ekspozycji fotografii Jarosława Drawsa z wkroczenia wojsk polskich do Chojnic w 1920 roku. Zdjęcia zostały zrobione podczas rekonstrukc (...) (...)
2014-02-01
  Zabawa karnawałowa dla dzieci
Nowo powstałe Stowarzyszenie Rodziny Kolpinga oraz Siostry Franciszkanki zapraszają dzieci do lat 6 na Bal Przebierańców w przyszłą niedzielę 9 lutego na godzinę 15. Bal odbędzie się w sali gimnastycznej za "Zetką". Obowiązuje karnawał (...) (...)
2014-02-02
  Papieskie intencje na luty 2014
Ojciec Święty Franciszek prosi, abyśmy w miesiącu lutym w naszej modlitwie pamiętali o następujących intencjach: Intencja ogólna: Aby mądrość i doświadczenie osób w podeszłym wieku były uznawane w Kościele i w społeczeństwie. Intencja (...) (...)
2014-02-09
  W tym tygodniu wspominamy...
W poniedziałek, 10 lutego w liturgii Kościoła wspominamy św. Scholastykę. Pochodziła z Nursji (w środkowych Włoszech) i była siostrą bliźniaczką św. Benedykta. Na miejscu ich urodzenia stoi skromny kościół pw. św. Benedykta. W podziemiach kości (...) (...)
2014-02-09
  Msza św. dla zakochanych w Walentynki
W piątek przypada bardzo popularne w ostatnich latach wspomnienie św. Walentego, patrona osób zakochanych. W związku z tym zapraszamy wszystkich zakochanych, zarówno małżonków jak i narzeczych, a także wszystkie osoby zakochane na (...) (...)
2014-02-16
  Wyjazd na kanonizację Bł. Jana Pawła II
Nasza parafia organizuje wyjazd na uroczystości związane z kanonizacją Błogosławionego Jana Pawła II. która odbędzie się w Watykanie 27 kwietnia 2014r. Wspólny wyjazd autokarem odbędzie się w dniach 24 - 29 kwietnia. Koszt wyjazdu to 990 (...) (...)
2014-02-16
  Katechizacja przedmałżeńska
W niedzielę, 16 lutego rozpoczynamy katechizację przedmałżeńską. Będzie ona miała miejsce w każdą niedzielę w Kościele Gimnajzalnym: rozpoczyna się Msdzą św. o godz. 16.00, a po Mszy św. katecheza. (...) (...)
2014-02-16
  Rekolekcje dla Pielgrzymów
Wszystkich, którzy uczestniczyli w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, zarówno w roku ubiegłym jak i w latach poprzednich, oraz tych którzy planują pielgrzymkę zapraszamy na rekolekcje do Orlika w dniach 14 - 16 marca (piątek (...) (...)
2014-02-23
  Dzień modlitwy i postu w intencji Ukrainy
Umiłowani w Panu Bracia i Siostry! Wydarzenia na Ukrainie, których jesteśmy świadkami, są dla nas wezwaniem do modlitewnej solidarności w intencji pokojowego rozwiązania tego dramatycznego konfliktu. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkic (...) (...)kontakt    
wykonanie