Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2014-01-05
  Orszak Trzech Króli
Zapraszamy na pierwszy w Chojnicach Orszak Trzech Króli. Są to uliczne Jasełka, w których grają aktorzy amatorzy. Orszak poprowadzą Trzej Królowie na koniach symbolizujący trzy kontynenty: Europę, Azję i Afrykę, którzy szuka (...) (...)
2014-01-05
  W tym tygodniu wspominamy...
W poniedziałek obchodzimy w Kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Pokłon Mędrców ze Wschodu złożony Dziecięciu Jezus, opisywany w Ewangelii przez św. Mateusza (Mt 2, 1-12), symbolizuje pokłon świata pogan, wszystk (...) (...)
2014-01-05
  Papieskie intencje modlitewne na styczeń
Jak co miesiąc, modlimy się w dwóch papieskich intencjach, ogólnej i misyjnej. Pierwsza z nich to: „Aby był promowany autentyczny rozwój gospodarczy, szanujący godność wszystkich ludzi i wszystkich ludów”. Ojciec (...) (...)
2014-01-14
  Wikariusz naszej parafii, ksiądz Tadeusz został proboszczem!
Decyzją Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny dotychczasowy wiukariusz w naszej parafii ksiądz Tadeusz Galikowski został proboszczem parafii Kamionka w dekanacie Nowe n. Wisłą. Księdzu Tadeuszowi gratulujemy i życzymy Bożego błogosławieństwa w (...) (...)
2014-01-29
  Święto Ofiarowania Pańskiego
W niedzielę, 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia w sposób szczególny modlimy się w intencji Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy tego dnia o Siostrach Franciszkankach z naszej parafii, o wszystkich powołanych do życia (...) (...)
2014-01-29
  Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
Zapraszamy maturzystów na pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę, 8 lutego. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa Piątkiewicza. (...) (...)kontakt    
wykonanie