Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2013-05-03
  Pielgrzymka do Fatimy
Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium w Fatimie. Odbędzie się ona w dniach 23-29  października. Poza Fatimą odwiedzimy także Santiago de Compostella, Lizbonę, Coimbrę i Nazare. Koszt całkowity wynosi 4350 zł. Podróż w obie stro (...) (...)
2013-05-03
  Spotkanie z Kazimierzem Rinkiem
Nasza parafia wraz z Chojnickim Domem Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Kazimierzem Rinkiem połączone z promocją tomiku poezji "Chłopiec jeziorny". Spotknie odbędzie się 16 maja o godz. 18.00 w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego. (...) (...)
2013-05-15
  Swięcenia Kapłańskie w Pelplinie
W najbliższą niedzielę, 19 maja, w uroczystość Zesłania Ducha Świętego w Bazylice Katedralnej w Pelplinie Ksiądz Biskup Ryszard Kasyna udzieli święceń kapłańskim diakonom naszego Seminarium Duchownego w Pelplinie. W gronie neoprezbiterów znajdą (...) (...)
2013-05-15
  Wolne miejsca na wyjazd do Lednicy
Pozostało jeszcze trochę wolnych miejsc na wyjazd na spotkanie młodych w Lednicy. Prosimy zgłaszać się jak najprędzej, abyśmy mogli zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc. Kontakt: ks. Krzysztof tel. 602 296 169 (...) (...)
2013-05-19
  Stop aborcji
Jako chrześcijanie jesteśmy nieustająco wezwani do obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Niestety według polskiego prawa dziecko zagrożone niepełnosprawnością lub nieuleczalną chorobą można zabić nawet do 24 tygodnia ciąży. Komitet „Sto (...) (...)wykonanie