Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2013-03-01
  Dziękczynienie za pontyfikat Papieża Benedykta XVI
Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna zaprasza wszystkich do wspólnego dziękczynienia za pontyfikat Papieża Benedykta XVI. Ksiądz Biskup zaprasza wszystkich do Pelplina na Mszę św. , która zostanie odprawiona 10 marca o godz. 10.00 w B (...) (...)
2013-03-01
  Wykład Księdza Prałata Doktora Zdzisława Ossowskiego
Z okazji 20. rocznicy nadania naszej Swiątyni godności Bazyliki Mniejszej zapraszamy do auli Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich na wykład Księdza Prałata Doktora Zdzisława Ossowskiego pt. "Uczta u Heroda i ścięcie św (...) (...)
2013-03-03
  Dzień Młodzieży w Kościerzynie
Zapraszamy młodzież na wspólny wyjazd do Kościerzyny, gdzie jak każdego roku obchodzić będziemy Dzień Młodzieży. Wyjazd odbędzie się w Niedzielę Palmową, 24 marca. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego lub do księży z n (...) (...)
2013-03-18
  Rekolekcje wielkopostne
Od Niedzieli Palmowej w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Słowo Boże będzie głosił ks. dr Adam Kałduński. W niedzielę nauki będą na każdej Mszy św., a w tygodniu podczas Mszy św. o godz. 7.00, 8.30, 17.00, 19.00 w Bazylice, oraz o g (...) (...)
2013-03-18
  Niedziela palmowa i Wielki Tydzień w naszej parafii
Obchody Niedzieli palmowej i Wielkiego Tygodnia w naszej parafii będą przebiegały w następujący sposób: - w sobotę, 23 marca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00 (chorych można zgłaszać w biurze parafialnym) - w Niedzie (...) (...)
2013-03-24
  Droga Krzyżowa ulicami Chojnic
Tradycyjnie w Wielki Piątek o godz. 20.30 ulicami Chojnic przejdzie Droga Krzyżowa. W tym roku udamy się nową trasą: ulicą Kościuszki, Sukienników, Gdańską, Wicka Rogali i Majkowskiego dojdziemy do Kościoła MBKP. Po Drodze Krzyżowej w Kościele M (...) (...)
2013-03-26
  Modlitwa w intencji kapłanów
Po Liturgii Wielkiego Czwartku mamy okazję do podjęcia 30-sto dniowej modlitwy w intencji jednego nieznanego kapłana. W tym celu należy odebrać w zakrystii, od ministrantów lub w biurze parafialnym intencję, na której znajdziemy imię oraz (...) (...)
2013-03-26
  Kolpingowska Akademia Miłości
Dzieło Kolpinga Diecezji Pelplińskiej przygotowało rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się  w Łebie w dniach 19-21 kwietnia 2013r. Mają one na celupielęgnowanie, odnowienie i odbudowanie miłości małżeńskiej. Dokładne informacje można uzy (...) (...)wykonanie