Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2013-11-10
  Pomoc w organizacji Orszaku Trzech Króli
Szanowni Państwo! Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości pomocy w organizacji Orszaku Trzech Króli w Chojnicach, który odbędzie się 6 stycznia 2014 r. Orszak Trzech Króli – Uliczne Jasełka to i (...) (...)
2013-11-16
  Organy w Kościele Gimnazjalnym
Jest już na ukończeniu budowa barokowych organów w kościele gimnazjalnym. Wykonano prace projektowe, konstrukcyjne, montażowe piszczałek (ok.1200 sztuk). Na ukończeniu są prace stolarskie oraz rzeźbiarskie. Trwa obecnie intonacja 18 głos&oacut (...) (...)
2013-11-16
  Niecodzienne spotkanie w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego
Nasza Parafia i Chojnicki Dom Kultury zapraszają na spotkanie z Prezesem Zaborskiego Towarzystwa Naukowego w Brusach Zbigniewem Gierszewskim na temat: "Bociany w przyrodzie i kulturze", które odbędzie się 21 listopada, w czwartek w pod (...) (...)
2013-11-17
  W tym tygodniu wspominamy...
W poniedziałek, 18 listopada wspominamy Bł. Karolinę Kózkównę. Karolina urodziła się w podtarnowskiej wsi Wał-Ruda 2 sierpnia 1898 r. jako czwarte z jedenaściorga dzieci Jana Kózki i Marii z domu Borzęckiej. Pięć dni późnie (...) (...)
2013-11-17
  Z życzeniami do Pana Organisty i Chórzystów
W piątek, 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej. Pamiętajmy tego dnia o wszystkich, którzy wspomagają naszą parafią swoim śpiewem. Myślimy  o naszych organistach: Panie Przemysławie Woźniaku i Pani Weron (...) (...)
2013-11-20
  Zaproszenie Biskupa Diecezjalnego
Serdecznie zapraszam wszystkich diecezjan – szczególnie rodziny i ludzi młodych - na premierę oratorium „Cztery Pory Życia - Pro life” w wykonaniu zespołów „Na cały Głos” i „Nieboskłonni”, kt&oacu (...) (...)
2013-11-20
  Zakończenie Roku Wiary
W niedzielę, 24 listopada kończą się obchody. Tego dnia w Bazylice można uzyskać odpust zupełny, którego warunkiem jest trwanie w stanie łaski uświęcającej, nawiedzenie Bazyliki i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. (...) (...)
2013-11-20
  Spotkanie z byłą modelką Anną Golędzinowską
W piątek, 22 listopada po Mszy św. o godz. 17.00 w Bazylice odbędzie się spotkanie z byłą modelką Anną Golędzinowską, która opowiada o swoim życiu i spotkaniu z Jezusem. Jest Ona autorką książki pt. "Ocalona z piekła". (...) (...)
2013-11-23
  Kwestionariusz dotyczący rodziny
W związku ze zbliżającym się Synodem Biskupów, na którym poruszana będzie temetyka rodziny, zostały roxzesłane do parafii kwestionariusze z pytaniami o rodzinę. Prosimy o udzielanie odpowiedzi na te pytania i przesyłanie ich drogą mailową (...) (...)
2013-11-24
  W tym tygodniu wspominamy...
W sobotę, 30 listopada w Liturgii Kościoła wspominamy św. Andrzeja Apostoła. Andrzej pochodził z Betsaidy nad Jeziorem Galilejskim (por. J 1, 44), ale mieszkał ze św. Piotrem, swoim starszym bratem i jego teściową w Kafarnaum (por. Mk 1, 21. 29-30). B (...) (...)
2013-11-24
  Rekolekcje dla maturzystów i nie tylko
Zapraszamy młodzież klas maturalnych oraz inne młode osoby na rekolekcje, które odbywać będą się w Pelplinie w następujących terminach: - dla dziewcząt od 6 do 8 grudnia - dla chłopców od 13 do 15 grudnia. Dla dziewcząt rekolekcje p (...) (...)
2013-11-24
  Promocja książki
W czwartek, 28 listopada zapraszamy na godz. 17.00 do podziemii Kościoła Gimnazjalnego na promocję książki pt. "Teoria praw człowieka i jej krytyka w filozofii Fryderyka Nietzschego". Autorem książki jest Pan Przemysław Zientkowski, wieloletn (...) (...)
2013-11-30
  List Episkopatu Polski na Adwent 2013
WIERZĘ W SYNA BOŻEGO - List Pasterski Episkopatu Polski na Adwent Roku Pańskiego 2013 Drodzy Bracia i Siostry! 1. Adwent to radosne oczekiwanie na Zbawiciela. Wsłuchując się w słowa znanej pieśni kościelnej „Niebiosa, rosę spuśćcie nam z g (...) (...)kontakt    
wykonanie