Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2013-10-03
  Zaproszenie na rekolekcje
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ojciec Antoni Saji Vadakkemury, misjonarz ze Zgromadzenia Św. Wincentego a Paulo w Indiach. Ojciec w czerwcu zeszłego roku gościł w parafii św. Marii Magdaleny w Nowej Cerkwi k. Chojnic. Zost (...) (...)
2013-10-06
  W tym tygodniu wspominamy...
W poniedziałek, 7 października obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To wspomnienie zostało ustanowione na pamiątkę zwycięstwa floty chrześcijańskiej nad wojskami tureckimi, odniesionego pod Lepanto (nad Zatoką Koryncką) 7 (...) (...)
2013-10-06
  List Episkopatu Polski na XIII Dzień Papieski
Jan Paweł II - Papież Dialogu List Episkopatu Polski na XXVII niedzielę zwykłą zapowiadający obchody XIII Dnia Papieskiego – 13 października 2013 roku. Wstęp Umiłowani w Chrystusie Panu Bracia i Siostry! Ostatnie lata pokazały, z jaką tr (...) (...)
2013-10-13
  W tym tygodniu wspominamy...
We wtorek, 15 października wspominamy św. Teresę od Jezusa. Teresa de Cepeda y Ahumada urodziła się 28 marca 1515 r. w Hiszpanii. Pochodziła ze szlacheckiej i zamożnej rodziny zamieszkałej w Avila. Miała dwie siostry i dziewięciu braci. Czytanie żywot (...) (...)
2013-10-15
  Pielgrzymka do Ziemi Swiętej
Nasza parafia organizuje w dniach 19 - 26 stycznia 2014r pielgrzymkę do Ziemi Świętej ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych ze św. Janem Chrzcicielem. Koszt wyjazdu to 3200 zł plus 140 dolarów. Bliższe informacje i zapisy u ks. (...) (...)
2013-10-15
  Msze św. zbiorowe za zmarłych i zdrowaśki
Zbliża się miesiąc listopad, który każdego roku jest szczególnym czasem pamięci o zmarłych. Msza św. i modlitwa jest najpiękniejszym przejawem naszej pamięci o Nich. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. zbiorowych za zmarłych oraz do zdrowasi (...) (...)
2013-10-23
  Modłitwa młodych i z młodymi
W sobotę, 26 października zapraszamy do Bazyliki na godz. 19.00 na modlitwę młodych i z młodymi. Przygotowuje to spotkanie wspólnota Pustynia Miast, a w programie znajdzie się adoracja, konferencja ze scenkami ewangelizującymi, modlitwa wstawien (...) (...)
2013-10-27
  Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny
1 listopada,w piątek, w Uroczystość Wszyskich Świętych wspominamy   tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Kościół wspomina nie tylko oficja (...) (...)
2013-10-27
  Katecheza o niebie, piekle i czyśćcu oraz promocja książki
W przyszłą niedzielę, 3 listopada po Mszy św. o godz. 9.00 w podziemiach Kościoła Gimnazjalnegop odbędzie się promocja książki poświęconej tematyce czyśćca, oraz katecheza o rzeczach ostatecznych czyli niebu, czyśćcu i piekle. (...) (...)
2013-10-27
  W tym tygodniu wspominamy...
W poniedziałek, 28 października w Liturgii wspominamy dwóch Apostołów: św. Szymona i św. Judę Tadeusza (obraz z Jego postacią znajduje sie w Kościele Gimnazjalnym u góry prawego bocznego ołtarza). Ewangelie wymieniają św. Szymona (...) (...)kontakt    
wykonanie