Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2011-09-06
  Odezwa biskupa włocławskiego przeciwko promocji satanizmu w TVP
Siostry i Bracia, Oniemiałem ze zdumienia: publiczna telewizja, utrzymywana z pieniędzy podatników, mająca respektować to, co się nazywa wartościami uniwersalnymi, a więc: prawdę, dobro, sprawiedliwość; która powinna służyć wszechstronne (...) (...)
2011-09-06
  Jubileuszowe spotkanie pielgrzymów
W tym roku przeżywaliśmy jubileuszową, XX Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Z tej okazji zapraszamy wszystkich, którzy w ciągu tych dwudziestu lat pielgrzymowali na Jasną Górę z grupą chojnicką na spotkanie ju (...) (...)
2011-09-08
  Misje parafialne
"Jedna jest skala na ktorej warto budowac - Jezus Chrystus" (Benedykt XVI) W związku ze zbliżającymi się Misjami parafialnymi zachęcamy do zapoznania się ze słowami zachęty Ksiedza Proboszcza skierowanymi do parafian oraz z programem Mi (...) (...)
2011-09-11
  Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 9-15 października 2011 r. Informacje dostępne w biurze parafialnym oraz u ks. Marka pod numerem telefonu 507 219 778. (...) (...)
2011-09-23
  Misje parafialne na żywo w internecie
Osoby, które nie mogą przybyć do kościoła, aby uczestniczyć w misjach parafialnych informujemy, że jest możliwość oglądania i słuchania nabożeństw i nauk misyjnych przez internet. W tym celu należy kliknąć na zakładkę Bazylika tv w prawym g&oacu (...) (...)wykonanie