Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2011-06-05
  Przygotowujemy się do parafialnych Misji świętych
Pod koniec września przeżywać będziemy w naszej parafii misje święte. Takie misje odbywają się co dziesięć lat i są okazją do umocnienia wiary oraz budowania większej jedności wspólnoty parafialnej. Już teraz prosimy o modlitwę w intencji Misji (...) (...)
2011-06-05
  Naprotechnologia
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką naprotechnologii na spotkanie z panią Martą Czaplewską, które odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca br. w salce parafialnej o godz. 19:00. Zaproszenie to kierujemy do wszystkich zainteresowanych, a (...) (...)
2011-06-05
  Diecezjalny Kongres Rodzin
Serdecznie zapraszamy małżonków na Kongres Rodzin Diecezji Pelplińskiej. Odbędzie się on w sobotę 11 czerwca 2011 roku w Sanktuarium Królowej Rodzin w Kościerzynie. Kongres rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10.00, natomiast zakończy (...) (...)
2011-06-19
  Uroczystość Bożego Ciała
W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwaną Boże Ciałi. Tego dnia zapraszamy do udziału we Mszy świętej i procesji ulicami miasta. Msze święte w ten dzień o godz: 6.00, 7.30, 9.00, 14.00, 19.00 w Bazylice; w Kościele gi (...) (...)
2011-06-19
  Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
W piątek przypada uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. W związku z tym, że św. Jan Chrzciciel jest patronem naszej parafii i naszego miasta zapraszamy na Mszę świętą na godz. 19.00 do Bazyliki. Ponadto w tym dniu swoje urodziny obchodzi Ksiądz B (...) (...)kontakt    
wykonanie