Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2011-05-08
  Spotkanie Młodych Lednica 2011
Spotkanie Młodych nad jeziorem lednickim w tym roku odbędzie się 4 czerwca. wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem (...)
2011-05-08
  Oratorium "Drzewo Życia"
W niedzielę, 15 maja, o godz. 17.00 w Bazylice odbędzie się koncert - oratorium Drzewo Życia. Wystąpią połączone chóry z Chojnic, Starogardu Gd. i Torunia z towarzyszeniem orkiestry i solistów. Będzie to koncert dziękczynny za dar beatyfi (...) (...)
2011-05-08
  Gratulujemy naszym ministrantom!
W sobotę, 7 maja na boisku Kolejarz został rozegrany dekanalny turniej ministrantów w piłkę nożną. Nasi ministranci zwyciężyli w kategorii szkół gimnazjalnych i zajęli II miejsce w kategorii szkoły podstawowe. Ks. Markowi i naszym ministr (...) (...)
2011-05-08
  Piesza pielgrzymka do Wiela
Piesza pielgrzymka do Wiela w tym roku odbędzie się w dniach 4-5 czerwca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w biurze parafialnym (...)
2011-05-11
  Jubileusz Kapłaństwa Księdza Proboszcza
Nasz Ksiądz Proboszcz Jacek Dawidowski w tym roku obchodzi swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę świętą 21 maja na godz. 17.00 do Bazyliki. Podczas tej Mszy świętej wspólni (...) (...)
2011-05-18
  XIV Przegląd Piosenki Religijnej Credo
Przegląd piosenki Credo odbywał będzie się w tym roku w dniach 17-18 czerwca w Fosie miejskiej (w razie niepogody kościół gimnazjalny) od godz. 10.00. 17 czewca przegląd wykonawców ze szkoły podstawowej, natomiast 18 czerwca młodzież gi (...) (...)
2011-05-24
  Wynik przetargu
W zakładce "Przetargi" publikujemy wynik przetargu nieograniczonego na wykonanie robót konserwatorskich w Pojezuickim Kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Chojnicach. (...) (...)
2011-05-28
  Odpust we Wielu
W dniach 4-5 czerwca we Wielu odbywać będą się uroczystości odpustowe. Z naszej parafii wyruszy tradycyjnie piesza pielgrzymka do Wiela; wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się w biurze parafialnym. Program odpustu jest następujący: So (...) (...)kontakt    
wykonanie