Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2011-04-03
  Wyjazd na Dzień Młodzieży do Kościerzyny
Każdego roku w Kościerzynie obchodzimy Diecezjalny Dzień Młodzieży. Także w tym roku nasza parafia organizuje wyjazd na te uroczystości w Niedzielę Palmową, 17 kwietnia. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem zapraszamy, aby zgłaszali się do biura parafi (...) (...)
2011-04-10
  List Rady Stałej Episkopatu Polski na I. rocznicę katastrofy smoleńskiej
„Miłość nigdy nie umiera” Słowo Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski na pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej ŚMIERĆ Katastrofa polskiego samolotu w Smoleńsku – do której doszło 10 kwietnia 2010 roku &ndas (...) (...)
2011-04-10
  Droga Krzyżowa ulicami miasta
Już dziś informujemy, że zgodnie z tradycją w Wielki Piątek, 22 kwietnia, odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Droga Krzyżowa wyruszy o godz. 20.30 spod Bazyliki. W tym roku naszej modlitwie towarzyszyć będą rozważania autorstwa Papieża (...) (...)
2011-04-11
  Homilia Ks. Abp Stanisława Gądeckiego w I. rocznicę katastrofy smoleńskiej
Wielce szanowni Członkowie Rodzin i Bliscy Ofiar katastrofy smoleńskiej, Panie Prezydencie RP z Małżonką, Panie Premierze, Nuncjuszu Apostolski, Księża Kardynałowie, Księża Arcybiskupi i Biskupi, Kapłani, Osoby życia konsekrowanego, Członkowi (...) (...)
2011-04-14
  Przetarg nieograniczony na wykonanie robót konserwatorskich w Pojezuickim Kościele ZNMP
W zakładce Przetargi zamieszczamy ogłoszenie o przetargu na wykonanie robót konserwatirskich w Pojezuickim kościele ZNMP. Takie ogłoszenie ukazało się również w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej C:%5CDOCUME%7E1%5CBiuro%5CUS (...) (...)
2011-04-17
  Parafialne rekolekcje wielkopostne
W Niedzielę Palmową rozpoczęliśmy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które w tym roku prowadzi ks. Zbigniew Straszewski, proboszcz parafii Odry. Nauki rekolekcyjne odbywać będą się każdego dnia w Bazylice o godz.: 7.00, 8.30, 17.00, 19.00 (...) (...)
2011-04-19
  Ojcu Świętemu śpiewajmy
Zapraszamy 3 maja na Rynek Starego Miasta w Chojnicach na uroczysty Apel Jasnogórski. W czasie wieczoru wystąpi młodzież naszego miasta i powiatu oddając hołd Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Rozpoczęcie Apelu godz.20.00. - Wystąpią m.in..Zesp&o (...) (...)
2011-04-19
  Triduum Paschalne w naszej parafii
Triduum Paschalne w naszej parafii będzie miało następujący kształt: 1. Wielki Czwartek      - Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 w Bazylice      - Adoracja do godz. 24.00 2.  Wielki Piątek: &n (...) (...)
2011-04-27
  Msza św. dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II
W sobotę, 30 kwietnia, w przeddzień  beatyfikacji Jana Pawła II zapraszamy na godz. 11.00 do Bazyliki na uroczystą Mszę świętą. Przewodniczyć Mszy świętej będzie Ksiądz Biskup Diecezjalny Jan Bernard Szlaga. Społeczność naszego miasta w ten spos&o (...) (...)kontakt    
wykonanie