Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2011-02-06
  Dzień Chorego - Wspomnienie NMP z Lourdes
W piątek, 11 lutego, w Kościele obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Chorego dlatego zapraszamy wszystkich ludzi chorych na Mszę św. na godz. 17.00 do Bazyliki. W czasie tej Mszy św. modlić będziemy się (...) (...)
2011-02-08
  Przygotowania do beatyfikacji Jana Pawła II
Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowania do Beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Wszelkie informacje na ten temat są zamieszczane w zakładce Beatyfikacja JPII z lewej strony. (...) (...)
2011-02-13
  Modlitwa ekumeniczna w intencji ofiar II wojny światowej
W poniedziałek, 14 lutego, zapraszamy na godz. 18.00 do Bazyliki na modlitwę w intencji ofiar II wojny światowej. W modlitwie będą uczestniczyć przedstawiciele różnych religii i Kościołów. 14 lutego 1945 roku do Chojnic wkroczyła armia r (...) (...)
2011-02-13
  Światowe Dni Młodzieży w Madrycie
W sierpniu w Madrycie odbywać będą się Światowe Dni Młodzieży. Nasza parafia pragnie włączyć sie w to święto młodzieży całego świata dlatego zapraszamy zainteresowanych aby zgłaszali chęć udziału. Wyjazd bedzie miał miejsce 17 sierpnia, powrót 2 (...) (...)
2011-02-21
  Katechizacja przedmałżeńska
W niedzielę, 27 lutego, rozpoczynamy w naszej parafii katechizację przedmałżeńską. Każde spotkanie rozpoczynać będzię się Mszą św. o godz. 16.00 w Kościele gimnazjalnym, a po Mszy św. katecheza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych aby zapisywać się (...) (...)wykonanie