Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2011-11-06
  Święto Niepodległości
W piątek, 11 listopada, obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia zapraszamy do Bazyliki na Mszę świętą w intencji Ojczyzny, która zostanie odprawiona o godz. 11.00 (...) (...)
2011-11-06
  Rekolekcje dla maturzystów
Nie wiesz co zrobić po maturze? Przemyśl to z Bogiem. Przyjedź na rekolekcje. REKOLEKCJE DLA MATURZYSTÓW Nawiązując do wieloletniej tradycji Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Pelplinie organizuje rekolekcje dla tegorocznych m (...) (...)
2011-11-13
  Dzień Modlitwy i Solidarności z Kościołem Prześladowanym
W niedzielę, 13 listopada, przypada dzień Modlitw i Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku w sposób szczególny modlimy się za chrześcijan prześladowanych w Sudanie. Zapraszamy do lektury raportu polskiej sekcji Pomocy Koś (...) (...)
2011-11-13
  List pasterski Episkopatu Polski
List pasterski Episkopatu Polski o szacunku dla ciała zmarłego i obrzędach pogrzebu (w przypadku kremacji) Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! 1. Listopad jest miesiącem szczególnej pamięci modlitewnej o zmarłych. Liczniej uczestniczymy (...) (...)
2011-11-17
  Koncert organowy w Bazylice
Zapraszamy w sobotę, 19 listopada, do Bazyliki na koncert organowy w wykonaniu wybitnego kompozytora i organisty wirtuoza profesora Juliana Gembalskiego z Katowic. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 i towarzyszyć mu będzie pokaz tryptyku Janusza Trze (...) (...)
2011-11-28
  Adwent
Rozpoczął się czas Adwentu. Tradycyjmie zapraszamy na Msze święte roratnie o godz. 6.00 w Bazylice. Przed Mszą św. o godz. 5.40 śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Pocęciu NMP Adwent jest wyjątkowym czasem dla chrześcijan. Słowo adwent pochodzi z jęz (...) (...)wykonanie