Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2010-06-11
  Lednica 2010
W sobotę, 5 czerwca, bardzo wcześnie, bo już o godz. 4.00 wyruszyliśmy stuosobową grupą z naszej parafii pod przewodnictwem ks. Krzysztofa i Pani katechetki Anny Synoradzkiej na XIV Lednickie Spotkanie Młodych. Wyruszyliśmy wraz z pięknym wschodem słoń (...) (...)
2010-06-11
  Msza Święta Księży Neoprezbiterów
W czwartek, 10 czerwca w Bazylice swoją Mszę świętą odprawili Księża Neoprezbiterzy: ks. Rafał Zachmielewski i ks. Marek Cieszyński. Obaj odbywali w naszej parafii swoje praktyki diakońskie. Była to Msza św. zwana sekundycją, czyli odprawiana jako drug (...) (...)
2010-06-12
  Koncert charytatywny "Pomóżmy powodzianom"
13 czerwca zapraszamy na godz. 16.00 do Kościoła p. pw. Chrystusa Króla i Bł. Daniela Brottier na koncert charytatywny : "Pomóżmy powodzianom". Wystąpią: Arpeggio z Brus oraz Gospel z II LO w Chojnicach. W repertuarze pojawią si (...) (...)
2010-06-13
  Charytatywny mecz piłki nożnej
Zapraszamy 18 czerwca (piątek) na stiadion Chojniczanki. Zostanie rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną Księża/Policjanci i drużyną Znanych Chojniczan. Mecz połączony będzie z loterią fantową. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla pow (...) (...)
2010-06-16
  Rekolekcje dla nauczycieli
Diecezjalne Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza Nauczycieli, Wychowawców, Pedagogów i Katechetów na Rekolekcje, które odbędą się w dniach: 1 - 3 lipca 2010 r. w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Pe (...) (...)
2010-06-16
  Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
W związku ze zbliżającemi się wakacjami zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymka wyrusza 31 lipca z Bazyliki a na Jasną Górę dociera 13 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki Piesza Pielgrz (...) (...)wykonanie