Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2010-03-02
  Koniec ferii zimowych
Zakończył się czas ferii zimowych, czas wypoczynku i relaksu dla uczniów. Nasza parafia w tym roku oferowała dzieciom i młodzieży wyjazd w góry do Poronina pod opieką ks. Tomasza, pobyt dla dzieci w Orzełku pod opieką ks. Tadeusza, oraz p (...) (...)
2010-03-04
  Dzień Pański
Zapraszamy do odwiedzania na naszej stronie działu Dzień Pański. Można tam zapoznać się ze Słowem Bożym na niedzielę oraz przeczytać rozważanie nad lekturą Pisma Swietego. Rozważania na poszczególne niedziele piszą katecheci z naszej parafii za (...) (...)
2010-03-06
  Rocznica nadania naszej Świątyni tytułu Bazylikim Mniejszej
11 marca przypada rocznica nadania naszej świątyni przez Ojca Świętego Jana Pawła II tytułu Bazyliki Mniejszej. Z tej okazji zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem księdza infułata Stanisława Grunta  w tym dniu o godz. 17.00. (...) (...)
2010-03-21
  25 marca - Dzień Świętości Życia, odpust w Kościele Gimnazjalnym
25 marca, w czwartek, obchodzimy w Kościele uroczystość Zwiastowania NMP,a w naszej parafii odpust w Kościele Gimnazjalnym. 25 marca to jednocześnie Dzień Świętości Życia obchodzony w Kościele w całej Polsce. W naszym mieście tego dnia odbywa się Mars (...) (...)
2010-03-25
  Parafialne Rekolekcje Wielkopostne
Zapraszamy do udziału w Parafialnych Rekolekcjach Wielkopostnych. Odbędą się one w dniach 29 - 31.03. 2010, czyli w Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielką Środę. Program Rekolekcji jest następujący: Bazylika: Msze święte z naukami rekolekcyj (...) (...)kontakt    
wykonanie