Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2010-02-01
  Pielgrzymka do Ziemi Świętej
Nasza parafia organizuje w tym roku pielgrzymkę do Ziemi Świętej Śladami Pana Jezusa. Termin pielgrzymki jest ustalany, będzie to na pewno druga połowa września. W związku z tym że taki wyjazd wymaga wcześniejszego przygotowania podajemy tę informację (...) (...)
2010-02-07
  Dzień Chorego w Bazylice
11 lutego w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w sposób szczególny za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes modlitwą obejmujemy wszystkich ludzi chorych i cierpiących. W Bazylice tego dnia zostanie odprawiona o go (...) (...)
2010-02-13
  Diakon Stały Zbigniew Machnikowski w Bazylice
 Za tydzień w I niedzielę Wielkiego Postu w naszej parafii wygłosi homilię diakon stały Zbigniew Machnikowski. Jest to jeden z pierwszych diakonów stałych w Polsce i pierwszy w diecezji pelplińskiej. Urodził się w 1964 roku w Gdyni, absolwe (...) (...)
2010-02-14
  Środa Popielcowa i Wielki Post
W Srodę Popielcową - 17 lutego rozpoczynamy w Kościele okres Wielkiego Postu. W tym dniu w naszej parafii Msze św. z posypaniem głów popiołem będą odprawiane według następującego porządku: Bazylika: 6.00, 7.00, 8.30, 10.00, 15.00, 17.00, 19.0 (...) (...)
2010-02-17
  Jałmużna wielkopostna na renowację kościoła gimnazjalnego
Na tegoroczny wielki post zostały wydrukowane specjalne koperty, związane z renowacją Kościoła Gimnazjalnego. Ma to być nasza jałmużna wielkopostna i dar serca. Koperty można odbierać w zakrystii lub biurze parafialnym. Apel kierujemy do tych, kt&oacut (...) (...)kontakt    
wykonanie