Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2009-04-05
  Niedziela Palmowa - galeria
Niedziela Palmowa obchodzona jest w całej Polsce tłumnie i uroczyście. Dawniej w tym dniu inscenizowano triumfalny wjazd Jezusa do Jerozolimy. Obrzęd polegał albo na procesjonalnym obchodzeniu kościoła wewnątrz lub na zewnątrz, albo — w mieście & (...) (...)
2009-04-06
  Spowiedź i Triduum Paschalne - plan obchodów
Do najważniejszych chrześcijańskich świąt przygotowuje nas Triduum Paschalne, czyli okres trzech dni, w których wspominamy wydarzenia związane ze śmiercią Jezusa Chrystusa. Najpełniej ich forma wyraża się w sprawowanej wówczas liturgii. W (...) (...)
2009-04-11
  Życzenia Wielkanocne
Drodzy Parafianie! Zapewne w tych dniach usłyszycie wiele życzeń, słów miłych, w których zawarta będzie miłość i życzliwość. Mamy świadomość, że życzenia składane przez nas -Waszych duszpasterzy- nie są w stanie konkurować z tymi, kt&oacu (...) (...)
2009-04-12
  Droga Krzyżowa ulicami miasta - galeria
Po raz kolejny ulicami naszego miasta przeszła procesja Drogi Krzyżowej i jak zwykle uczestniczyły w niej setki Chojniczan. Zapraszamy do obejrzenia galerii i serdecznie dziękujemy organizatorom: Akcji Katolickiej i Pustyni Miast. Naszą wdzięczność kie (...) (...)
2009-04-20
  90 rocznica powstania Chóru Lutnia
Wielki jubileusz swojego istnienia obchodzi nasz parafialny Chór Lutnia. W tym roku mija 90 lat od jego założenia. Serdecznie zapraszamy na obchody rocznicy. Galeria kliknij>> Szczegóły na plakacie: (...) (...)
2009-04-21
  Galeria zdjęć z Koncertu Jubileuszowego Lutni
90-lecie istnienia naszego Chóru "Lutnia" to święto szczególne. Wpisuje się w jego przeżywanie cały dorobek pracy pokoleń osób rozmiłowanych w śpiewie. Nie sposób wymienić tych wszystkich, którzy przez ten c (...) (...)
2009-04-26
  Informacja Ambasador Wielkiej Brytanii
Od wielu miesięcy na terytorium Wielkiej Brytanii polscy obywatele, którzy szukają pracy w Wielkiej Brytanii, padają ofiarą bezwzględnie działających oszustów, wyłudzających od nich znaczne sumy pieniędzy pod pozorem pośrednictwa w znalez (...) (...)wykonanie