Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2009-03-08
  Ruch Lednicki w naszej parafii
Jak każdego roku młodzież naszej parafii uda się na Pola Lednickie by wraz z rówieśnikami z całej Polski wspólnie modlic się, wzrastać w wierze i wsłuchiwać się w nauczanie papieskie. By wyjazd ten okazał się jak najbardziej owocny koniec (...) (...)
2009-03-21
  25 marca - Dzień Obrony Życia
Uroczystość Zwiastowania Pańskiego to coroczne obchody związane z troską o życie od poczęcia do naturalnej śmierci. Już po raz kolejny tego dnia odbędzie się w naszym mieście Marsz dla życia. Jest to równocześnie dzień odpustu naszego kościoła g (...) (...)
2009-03-23
  Kurs Alfa w parafii Królowej Polski - zaproszenie
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym spotkaniu rozpoczynającym Kurs Alfa. Powstał on w Wielkiej Brytanii, dotarł już do wielu krajów na całym świecie i kolejny raz odbywa się w Chojnicach! Kurs Alfa jest idealny dla każdego, kto (...) (...)
2009-03-31
  Rocznica śmierci Jana Pawła II - 2 kwietnia 2009
2 kwietnia po raz czwarty będziemy obchodzić rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Hasło obchodów rocznicy brzmi: „Miłość wam wszystko wyjaśni” i jest ono nawiązaniem do wiersza Karola Wojtyły „Miłość mi wszystko wyjaśn (...) (...)wykonanie