Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2009-12-13
  Adwentowa Spowiedź św. w Dekanacie chojnickim
Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana, ale to także czas przygotowania na to Przyjście. Zachęcamy wszystkich parafian do dobrego przygotowania przez szczerą spowiedź. Podajemy daty spowiedzi św. adwentowych w naszym dekanacie: 16. 12 (...) (...)
2009-12-14
  Zespół muzyczny
Poszukujemy osób śpiewających, grających na gitarze, flecie, skrzypcach lub innych instrumentach, które chciałyby stworzyć nowy zespół młodzieżowy. Przede wszystkim zespół ten miałby na celu ubogacanie Niedzielnych Mszy św. (...) (...)
2009-12-20
  Gala świąteczna
W dniu 22 grudnia, we wtorek, zapraszamy wszystkich, dzieci, młodzież i dorosłych do hali sportowej Parku Wodnego na godz. 12.00. Odbędzie się tam gala świąteczna. Jego głównym wydarzeniem będzie turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami: znanych (...) (...)
2009-12-23
  Wizyta Duszpasterska w naszej parafii
W Kościele wizyta duszpasterska to nie tylko błogosławieństwo, ale spotkanie kapłana z parafianami. Podczas kolędy najważniejsza jest obustronna serdeczność i oczywiście wrażliwość religijna. Kolęda jest doskonałą okazją ku temu, aby lepiej się poznać, (...) (...)
2009-12-23
  Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia to według powszechnie panującej opinii najbardziej rodzinne święta w ciągu całego roku. Wspólnota parafialna to także rodzina, której jedność najbardziej jest widoczna w świątyni podczas sprawowania Eucharystii. Z (...) (...)wykonanie