Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2009-11-04
  Pomoc dla Ukrainy
Z inicjatywy Zarządu Powiatu Chojnickiego i burmistrza miasta Chojnice organizujemy zbiórkę leków (przeciwgrypowych, osłonowych, witamin itp.), maseczek jednorazowych i wielorazowych, gazy opatrunkowej dla Korsunia Szewczenkowskiego na Uk (...) (...)
2009-11-08
  Narodowe Święto Niepodległości
Dnia 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów Polska odzyskała wolność. Z tej okazji zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach Święta Niepodległości w Chojnicach 11listopada 2009r. Program obchodów jest następujący: 12.00 - (...) (...)
2009-11-22
  Rekolekcje dla maturzystów
Nawiązując do wieloletniej tradycji Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Pelplinie organizuje rekolekcje dla tegorocznych maturzystek i maturzystów. Rekolekcje odbywać się będą w Collegium Marianum Liceum Katolickim w Pelplinie, dla dzie (...) (...)
2009-11-29
  Praktyki Diakonów w Bazylice
Od października w naszej parafii cieszymy się obecnością Księży Diakonów którzy odbywają swoje praktyki. Do ostatniej niedzieli roku liturgicznego swoją pierwszą praktykę diakońską w naszej parafii odbywał Ksiądz Diakon Rafał Zachmielewsk (...) (...)
2009-11-29
  Adwent i Roraty
Rozpoczynamy czas Adwentu, czas przygotowania na przyjście pana. W tym oczekiwaniu towarzyszy nam Maryja, Matka Jezusa. Zapraszamy do udziału w Roratach – Mszach świętych ku czci Matki Bożej, codziennie o godz. 6.00. To zaproszenie kierujemy takż (...) (...)kontakt    
wykonanie