Google
   BAZYLIKATV 1st
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
          polecamy:
 
  Regulamin
  Konspekty
  Komentarze
  Warsztaty
 
 
 
 
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Liturgia Godzin
  Katechizm
  Lednica
  Słowo na każdy dzień
  Piesza pielgrzymka
  Kanonizacja
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos
 
  Watykan
  Fundacja DzNT
  Dzieło Biblijne
  Ruch Światło-Życie


aktualności 
2009-10-02
  Pażdziernik - miesiąc różańca
Październik to miesiąc poświęcony Matce Bożej i modlitwie różańcowej. Jak wielką skuteczność posiada ta modlitwa nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy spojrzeć tylko na wielkich ludzi Kościoła naszych czasów, choćby na Sługę Bożego Jan (...) (...)
2009-10-04
  65. Tydzień Miłosierdzia
Pod hasłem „Otoczmy troską życie” od 4 do 10 października w całej Polsce obchodzony będzie 65. Tydzień Miłosierdzia. Organizowane w tym czasie przez Komisję Charytatywną Konferencji Episkopatu Polski spotkania, modlitwy i konkretne inicjaty (...) (...)
2009-10-08
  IX Dzień Papieski
W niedzielę, 11 października, w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem: Jan Paweł II – Papież Wolności. Tego dnia nasza parafia włącza się w akcję zbiórki ofiar na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia &nda (...) (...)
2009-10-16
  Ks. Jerzy Popiełuszko - 25 rocznica śmierci
19 października przypada 25. Rocznica męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Księdza Jerzego Popiełuszko. Z tej okazji zapraszamy na Mszę świętą do Bazyliki na godzinę 19.00 oraz wieczornicę poświęconą księdzu Jerzemu. Ksiądz Jerzy, Alfons Popiełuszko, (...) (...)
2009-10-17
  Zmarł Ksiądz Arcybiskup Marian Przykucki
    16 października zmarł w Szczecinie Ksiądz Arcybiskup Marian Przykucki. Przez 11 lat (1981 – 1992) pełnił posługę Biskupa Diecezji Chełmińskiej z której w 1992 roku została wyodrębniona nasza Diecezja Pelplińska. Stąd wi (...) (...)
2009-10-30
  Uroczystość Wszystkich Świętych
Uroczystość Wszystkich Świętych to dzień w którym cały Kościół wspomina wszystkich świętych, także  tych świętych których nie znamy z imienia a wierzymy że za dobre życie doczesne cieszą się Chwałą Nieba. W Polsce ta uroczysto (...) (...)wykonanie