Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2009-01-12
  Wokół IN VITRO - co pomoże niepłodnym?
Nawet jeśli rząd zrealizuje swoje zapowiedzi i wprowadzi refundację in vitro, nawet gdy posłowie uchwalą niezwykle precyzyjną ustawę biomedyczną, ani o krok nie poprawi to sytuacji niepłodnych małżeństw. Szczególnie tych, które w swojej p (...) (...)
2009-01-18
  Koncert kolęd w Kościele Gimnazjalnym
Serdecznie zapraszamy na kobert kolęd, który odbędzie się w Kościele Gimnazjalnym 25 stycznia o godz. 17:00. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane najpopularniejsze kolędy i pastorałki w wielogłosowych opracowaniach a cappella oraz mniej znane (...) (...)
2009-01-20
  W cieniu Obamy - licencja na zabijanie
Pierwszą rzeczą, jaką zrobię jako prezydent, będzie podpisanie ustawy o tzw. wolnym wyborze – obiecywał Barack Obama. Jeśli dotrzyma słowa, wszelkie prawne ograniczenia aborcji w USA zostaną zniesione. Wszystko na to wskazuje, że prezydent ele (...) (...)
2009-01-25
  Poszukiwany rodzic chrzestny! Opis kandydata.
''Chrzestnego, spełniającego wymogi prawa kanonicznego znajdę''. Czy niebawem będziemy czytali takie ogłoszenia? W kancelariach parafialnych dochodzi coraz częściej do słownych przepychanek. Mamy kandydata na chrzestnego. Dlaczego ksiądz się czepia? No (...) (...)
2009-01-28
  Pomóżmy Klaudii
Klaudia rozwijała się normalnie. Nikt nie spodziewał się, iż może być inaczej. A jednak życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Dziewczynka w czwartym roku swojego życia zachorowała na ciężką białaczkę szpikową. Trafiła do szpitala, gdzie zastosowano me (...) (...)
2009-01-29
  Ojciec Mirosław zaprasza czyli Katechezy u Duchaczy
Po raz kolejny w kościele p.w. Chrystusa Króla i błogosławionego o. Daniela Brottier w Chojnicach organizowane są katechezy dla młodzieży i dorosłych. Rozpoczną się one w lutym. Chętni mogą wziąć w nich udział w poniedziałki i czwartki po mszy ś (...) (...)wykonanie