Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Radio Głos
  Wiara.pl
  Opoka
  KAI
  Niedziela
  Gość Niedzielny
  Kamera na żywo youtube
  Koncert 1: Największe perły muzyki barokowej
  Koncert 2:Najpiękniejsze barokowe koncerty instrumentalne


Aktualności 
2008-07-02
  Młodzież nad morzem - Białogóra 2008
Choć pobyt naszej młodzieży nad morzem w Białogórze jeszcze trwa, już dzisiaj publikujemy kilka zdjęć. Pogoda dopisuje, podobnie humory. Mamy więc nadzieję, że do najbliższego poniedziałku nic się nie zmieni. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy mił (...) (...)
2008-07-11
  Rok św. Pawła - dekret Księdza Biskupa
Poniżej publikujemy dekret naszego Księdza Biskupa dotyczący obchodów Roku Św. Pawła. Mamy nadzieję, że czas poświęcony na rozważaniu życia i działalności Apostoła Narodów zaowocuje nowymi, świętymi powołaniami do służby Bożej w Kościele. (...) (...)
2008-07-12
  Remont Bazyliki - podziękowanie
Trwający od wielu miesięcy remont najstarszej chojnickiej świątyni to wielkie przedsięwzięcie nie tylko konserwatorskie, ale również finansowe. Nie byłoby ono jednak możliwe, gdyby nie wsparcie wielu ludzi, dla których Bazylika jest " (...) (...)
2008-07-13
  Niedzielna Msza Święta w sobotę
Bardzo często, jak bumerang, powraca pytanie, czy uczestnicząc w sobotniej Mszy Świętej (z liturgią niedzielną) wypełniam obowiązek niedzielnej Eucharystii. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż istnieje mnóstwo okoliczności przema (...) (...)
2008-07-18
  Msze Święte dla Polaków w Londynie
Czas wakacji to okres odwiedzania naszych najbliższych. Wielu z nas w swoich podróżach zawita do Londynu - największego w Anglii skupiska polonii. Odnalezienie Mszy Świętej w języku polskim może stanowić pewną trudność dlatego publikujemy listę (...) (...)
2008-07-24
  Kocie łapy z pazurami
Chcesz "wolności” zamiast "papierka"? Wolisz "sprawdzić" siebie i partnera przed ślubem? Życie na "kocią łapę" jest dla ciebie. Ale uważaj: kocie łapy drapią. Czasem do krwi. Od lat 70., gdy zjawisko konkubin (...) (...)
2008-07-26
  Perły w Koronie Pomorza - plebiscyt
Serdecznie zapraszamy do głosowania w plebiscycie Perły w Koronie Pomorza 2008. Wybieramy 10 największych atrakcji turystycznych województwa pomorskiego. Laureaci zostaną uhonorowani z końcem wakacji certyfikatami "Perła w Koronie Pomorza&q (...) (...)kontakt    
wykonanie