Google
   HISTORIA PARAFII 1st
   MSZE ŚWIĘTE 1st
   GALERIA 1st
   OGŁOSZENIA 1st
   KLAUZULA RODO 1st
          polecamy:
 
  Księża
  Sakramenty
  Kancelaria
  Pismo Święte
  Piesza pielgrzymka
  MB Pocieszenia
  Siostra Adelgund
  Wspólnota Szkół Kat.
  Rodzina Kolpinga
  Schola Bazyliszki
  Ogniska Sw. Rodziny
  Księga gości
 
 
  Pielgrzym
  Gość Niedzielny
  Niedziela
  KAI
  Opoka
  Wiara.pl
  Radio Głos


aktualności 
2008-06-02
  Pielgrzymka do grobu Jana Pawła II
Informujemy, że w związku z obchodzonym rokiem Jana Pawła II w dniach od 5 do 14 września organizowana jest chojnicka pielgrzymka do grobu papieża Polaka. program przewiduje również wizytę w Pradze, Veronie, Petrelcinie, Loreto, Lanciano, Padwie (...) (...)
2008-06-05
  Zaproszenie na CREDO 2008
Dnia 14 czerwca 2008 r. (sobota) w ramach Dni Patrona Chojnic św. Jana Chrzciciela odbędzie się XI Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej – CREDO 2008 pamięci Ojca św. Jana Pawła II. Przegląd odbędzie się w amfiteatrze - (...) (...)
2008-06-15
  Człowiek w świecie internetu cz.1
Czy można dzisiaj żyć bez internetu? Jak się odnaleźć w coraz to większej sieci kontaktów, ofert i informacji? Czy internet buduje nasze człowieczeństwo, czy być może jest zagrożeniem godności człowieka? Na te i inne pytania w swym artykule &quo (...) (...)
2008-06-22
  Wyjazd nad morze
W dniach od 30 czerwca do 7 lipca organizujemy wyjazd nad morze do Białogóry. Zakwaterowanie w Diecezjalnym Ośrodku Rekolekcyjnym. Koszt wyjazdu 350 zł. Szczegóły zostaną omówione na spotkaniu organizacyjnym w piątek (27 czerwca) o (...) (...)
2008-06-24
  Kościół mimo współpracy heroiczny
Prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Janusz Kurtyka stwierdził w wywiadzie dla „Przewodnika Katolickiego”, że mimo współpracy niektórych duchownych z komunistycznymi służbami, Kościół w Polsce wykazał się w okresie PRL h (...) (...)
2008-06-25
  Rok św. Pawła w Polsce
Czytanie i prezentacja listów św. Pawła, dni tematyczne, wystawy, spotkania chrześcijan - to tylko niektóre z wydarzeń związanych z obchodami Roku Świętego Pawła, który rozpocznie się 28 czerwca - w przeddzień uroczystości św. Piot (...) (...)
2008-06-27
  Fundusz Pielgrzymkowy - komunikat
Chrześcijański Ruch Samorządowy w Chojnicach utworzył Fundusz Pielgrzymkowy dla młodych osób, chętnych wziąć udział w pieszej pielgrzymce organizowanej przez Ojców Salezjanów na trasie Suwałki – Wilno. XVIII Międzynarodowa Pi (...) (...)
2008-06-27
  Wypadki w Bramie Człuchowskiej
W sobotę pod Bramą Człuchowską będzie można oglądać część wystawy fotograficznej "Wypadki", dokumentującej zdarzenia drogowe z naszego regionu. Wystawę, której autorami są Daniel Frymark i Aleksander Knitter, można oglądać w sobotę (...) (...)wykonanie